Wpis z mikrobloga

#p0lka #seks #seksturystyka

Wszystko na temat p0lskiego kochanka. Nie dziwcie się zatem, że kobieta woli iść do łóżka z obcokrajowcem i pojechać do takiej Tunezji, żeby przeżyć przygodę z jakimś przystojnym i szarmanckim mężczyzną. Taki przynajmniej zadba o kobietę i jej potrzeby a nie jest jedynie skupionym na sobie egoistą jak seb0id :)))

https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/nauka/1578107,1,jak-sobie-polak-w-lozku-nie-radzi.read?fbclid=IwAR0L1r2_y9OIFMNtmQ2ZQ_J2Jhvafighnz-Ph73GInu9OL87CxM5Zpi2K8c
WyzwolonaPodrozniczka - #p0lka #seks #seksturystyka 

Wszystko na temat p0lskiego koc...

źródło: Bez tytułu

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka: Zgadzam się, spotkać na polskich ulicach przystojnego faceta to rzadkość. I nie mówię tu o wzroście tylko o rysach twarzy, kompletne przeciętniactwo.Polacy są chyba najbrzydsi w Europie, bo w innych krajach nic podobnego nie zauważyłam xD nie mają w zasadzie żadnych zalet. Nie dość że z twarzy nie są zbyt urodziwi, to jeszcze niewysocy i do tego wąskie ramionka albo krępa sylwetka dresa-cwaniaczka. Do tego są szowinistycznymi świniami i najczęściej
  • Odpowiedz
@ManiacTeam: Za to „wór” po p0laku lepszy :)))) za kogo wy się w ogóle uważacie xD tylko to, że urodziliście się w Polandii, a nie 500 czy 3000km dalej, nie czyni was wyjątkowymi xD
  • Odpowiedz
@Mamaboss: Masz racje. Dla mnie osobiście najgorsze są te przaśne, ziemniaczane twarze. Takie kompletnie bez wyrazu, nie ma w nich nic intrygującego, straszna przeciętność. Sylwetki też mega zaniedbane. Już nie chodzi o wzrost bo to są geny ale o brak umięśnienia i wysportowania... są albo szczupłymi szkieletorami albo zalanymi "Misiami", jest straszny deficyt dbających o siebie mężczyzn zarówno pod względem figury jak i ubioru. O charakterach nawet nie wspominam bo to
  • Odpowiedz
@Neeveermind: Dlaczego bait? Nie mamy prawa dyskutować o mankamentach p0lakow? :)) i tak robimy to na przyzwoitym poziomie, nie życzymy wam najgorszego jak to wy macie w zwyczaju wobec kobiet.
  • Odpowiedz
Masz racje. Dla mnie osobiście najgorsze są te przaśne, ziemniaczane twarze.


@WyzwolonaPodrozniczka: Wole być ziemniakiem, niż żeby pół świata miało mnie za worek na spermę xD

Żebyście wy też chociaż ładne były, a nie jesteście, za to jesteście łatwe.
  • Odpowiedz
@Mamaboss: Przecież ty też jesteś worem po p0laku. Wstydzisz się swoich przodków? W kapuście cię głąbie znaleźli? Na ich miejscu też bym się ciebie brzydził, bo popełnili życiowy błąd i skończyłaś jako fantasta piszący zarzutki na wykopie by tylko wywołać gównoburzę bazującą na kompleksach by podreperować swoje kruche ego.
  • Odpowiedz
@ManiacTeam:

@WyzwolonaPodrozniczka: Niech sobie idzie. To jest jej prawo. Ja, jako przeciętny p0lak nie mam zamiaru szanować takiego zużytego worka po tunezyjskim nasieniu. I to jest moje prawo. A taki zużyty wór czy chce czy nie chce - będzie temu prawu podlegać. Nie zapraszam do dyskusji bo nie ma o czym.

Ale jednak masz pretensje, że takie "worki" w ogóle występują i robią coś takiego a to już nie jest
  • Odpowiedz
@Mamaboss:

@Neeveermind: Dlaczego bait? Nie mamy prawa dyskutować o mankamentach p0lakow? :)) i tak robimy to na przyzwoitym poziomie, nie życzymy wam najgorszego jak to wy macie w zwyczaju wobec kobiet.

A to nie wiesz, że na p0laka nic złego powiedzieć nie można? Oni są przecież krystaliczni i nie można im nic zarzucić :)))
  • Odpowiedz
Wole być ziemniakiem, niż żeby pół świata miało mnie za worek na spermę xD


@MirkobIog: ale kto uważa opkę i tę drugą za worki na spermę? Nigdzie nie napisały, że zaliczały prztgodyy( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka: @Mamaboss

Ja się już wolę spotykać z brzydkim Polakiem, niż z przeciętnym, bo taki brzydki przynajmniej czymś się od reszty wyróżnia, a większość chłopów jest tak nijaka że można pomylić własnego męża z mężem koleżanki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zwłaszcza w łóżku.

Btw nie ma to jak pocisnąć różowym tekstem "pół świata ma was za doopodajki", jakby każda kobieta z Polski taka była xD niech sobie
  • Odpowiedz
@MirkobIog

@WyzwolonaPodrozniczka: Wole być ziemniakiem, niż żeby pół świata miało mnie za worek na spermę xD>

A ja wolę przeżyć parę ciekawych przygód niż być sfrustrowana seksualnie xD I to, co sądzi o mnie pół świata naprawdę mnie nie interesuje. Interesuje mnie jedynie opinia ludzi mi bliskich i takich, których postrzegam jako autorytet. Na pewno nie są to wykopki :)))

Żebyście wy też chociaż ładne były, a nie jesteście, za to
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka:

Ale jednak masz pretensje, że takie "worki" w ogóle występują i robią coś takiego a to już nie jest twój biznes bo każdy ma wolną wolę i sam sobie wybiera partnera wedle gustu xD


Nie mam pretensji kto w ciebie spermę wlewa, możesz nawet dawać dupy psu, mam to gdzieś. Mam pretensje o to, że jak już się ty i tobie podobne worki wyskaczecie się po bolcach i i skończy
  • Odpowiedz
@ManiacTeam:

Nie mam pretensji kto w ciebie spermę wlewa, możesz nawet dawać dupy psu, mam to gdzieś. Mam pretensje o to, że jak już się ty i tobie podobne worki wyskaczecie się po bolcach i i skończy się wasz okres przydatności, żądacie szacunku, akceptacji, docenienia a gdy tego nie ma, jedyne co wam zostaje to obrażanie wszystkich mężczyzn dookoła jacy to są incele, p0laki, śmierdziuchy, pogrążając się bardziej i pozbawiając się
  • Odpowiedz