Wpis z mikrobloga

Dobra, masz 30k max i musisz kupić auto.
Budujesz dom więc czasem trzeba przywieźć 4 worki ziemi albo nie wiem wkładu do bulbikatora.
Ale jednocześnie często jeździsz z rodziną na wycieczki i lubisz przycisnąć żeby wyprzedzić tirowca co się wlecze.
Jaki samochód?
Moja taka pierwsza myśl to skoda superb jakąś z lepszym silnikiem.
Może palić sobie ile chce, ale z rozwagą. Żeby nie było 15l na 100km.
#samochody #pytanie #jmuhha @jmuhha
  • 10
  • Odpowiedz
@Nerlo_ajcats: Ogarnij się. Kup sobie normalne auto do jazdy dziennej, typu alfa romeo giuletta, która się nie psuje i jest nawet git autem.
Jak masz zamiar wozić cement w samochodzie i inne szmery bajery, to kup po porstu passata b5 w kombi z hakiem, aby ci szkoda nie było, bo jeszcze przez twoje upodobania auto zabrudzisz i zniszczysz xd

Alfa do normalengo życia, a passacik na budowe i inne takie wiesz
  • Odpowiedz
@Nerlo_ajcats Volvo v70 to fajna opcja, 2 litrowy silnik HDi spala poniżej 6 litrów na trasie, poleciłbym jeszcze e61 sam mam i na razie nie narzekam, zdecydowanie lepsza opcja jeśli chcesz automat, ale Volvo będzie tańsze w eksploatacji, ewentualnie na razie kupić passata B5 jako wół roboczy po taniości, po budowie sprzedać z niewielką stratą lub nawet w tej samej cenie i wtedy myśleć nad czymś innym
  • Odpowiedz
@Nerlo_ajcats: jaka pasta, moj stary ma takie auto i wiecznie #!$%@?, lepszej rady sie nie dalo napisac.
Kupujesz passata na olx za 2k i go uzywasz do takich rzeczy, bo nie szkoda, a drugie typu alfa giuletta do normalnego życia na codzien
  • Odpowiedz
  • 0
@michal0110: audi jest super.
Nie wiem co mi ci ludzie polecają w komentarzach.
Nie znam się na samochodach.
Ale audi to co 2 samochód na ulicy w Polsce. To o czymś świadczy.
Tylczo szukam takiego co przycisnę do 200km/h i nie będzie strachu że odleci wpisdu
  • Odpowiedz