Wpis z mikrobloga

@KubaGrom: Czy ludzie nie potrafią już załatwiać spraw między sobą jak... no, po prostu jak ludzie? ( _) Odcinam się tutaj od oceny treści obu stron, zerknęłam z ciekawości, bo popularyzacja nauki to temat trochę mi bliski.

Jeśli dobrze rozumiem, Sakowski założył na FB stronę Marsz dla Nauki, a Fundacja Marsz dla Nauki (która formalnie zawiązała się później) z tej strony korzystała, zamieszczała na niej swoje treści.

Kiedy
  • Odpowiedz
  • 0
@Apaturia: To ma służyć informowaniu jak się sprawy mają i czemu strona Marszu już nie informuje o kolejnych inicjatywach. Jakby dali oświadczenie, że muszą się przenieść na inny profil bo z tego pod ich nazwą nie mogą korzystać to ludzie by chcieli się dowiedzieć tych właśnie szczegółów które podali - a dlaczego ich admini nie mają dostępu, to kto ma dostęp, czemu zablokował resztę i czemu nie mogą kupić profilu.

A
  • Odpowiedz
@KubaGrom: Jeśli chcieliby zwyczajnie poinformować swoich odbiorców o tym, jak się sprawy mają, to zamiast pisania o "zawłaszczaniu profilu" przyznaliby uczciwie w pierwszej kolejności, że fundacja nie ogarnęła jak działa zarządzanie stronami FB i nie zabezpieczyła sobie praw do strony, kiedy był czas po temu. A działają formalnie bodajże od 2019 roku.

Kiedy zawiązuje się fundacja i osoba niezrzeszona stwierdza "spoko, to wciąż wasza strona, ja tu tylko będę się nią
  • Odpowiedz