Wpis z mikrobloga

Siema mirki błagam pomóżcie bo mi już ręce opadają...

Problem: Przerywa mi internet na PC. Internet światłowodowy z T-moblile w pakiecie z tv i abonamentem. Najlepsze, że internet śmigał dobrze aż w pewnym momencie #!$%@?ła się telewizja i zadzwoniłem do t-moblile żeby mi to naprawili. Tv naprawili w 5 min natomiast od tego czasu internet mi wywala co nawet kilkanaście minut (w momencie przerwania dalej na pasku mam pokazane że jestem połączony ale internet urywa na pare sec). Na wierszu poleceń przy pingowaniu widoczna jest wtedy przerwa w połączeniu "request timed out"

Sprawdzałem już wszystko: połączenie za pomocą różnych kart sieciowych do rutera (każda z nich działa i żaden problem nie występuje gdy łącze się np z hotspotem z telefonu) lub za pomocą wzmacniacza w kontakcie podpiętego kablem do komputera. Dzwoniłem do t-moblile 100 razy, kazali zmieniać ustawienia wymienili mi ruter i inne #!$%@? muje i nic nie działa. Przysłali mi nawet "technika" XD, który jedynie do czego sie nadawał to do podpięcia rutera jakiejś 80 letniej babci. Jedyne co zrobił to gadał mi że pewnie mam zepsuty sprzęt XD.

Ma ktoś jakieś pomysły co może być nie tak?

#komputer #porady #serwispc #komputery
  • 10
  • Odpowiedz
  • 0
@Matsew: własnie robie reinstal, natomiast nie wiem co to da skoro zewnętrzne karty sieciowe działają na innych internetach tylko nie na tym
  • Odpowiedz