Wpis z mikrobloga

  • 12
@kodecss

xD covid, do tej pory jest mi wstyd że zaszczepiłem się jedną dawka.


Ale przynajmniej mogłeś podróżować, iść do knajpy, na koncert itd.

XD
  • Odpowiedz
@Kajtosz: Bo zdrowi młodzi ludzie też chorowali i umierali. Oczywiście rzadziej ale sam znam osobiście kilkanaście przypadków, a wcale nie mam jakoś dużo znajomych ;)

Dla odmiany, nie znam nikogo kto miał jakieś poszczepienne skutki uboczne poza bólem ręki i stanem podgorączkowym ale oczywiście może to być przypadek.
  • Odpowiedz
Bo zdrowi młodzi ludzie też chorowali i umierali. Oczywiście rzadziej ale sam znam osobiście kilkanaście przypadków


@tomaszk158: to musisz mieć olbrzymiego pecha, bo wg. danych MZ w 2020 zginęło 12 osób w przedziale wiekowym 20-30 bez chorób współistniejących, jeżeli w kolejnych latach było podobnie to znałeś jakieś 30% wszystkich młodych zdrowych którzy zmarli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kodecss: ja się zaszczepiłem johnson bo chciałem wyjechać na wakacje. Następnego dnia tak zdychałem, całą noc myślałem że umrę, temperatura 39 stopni, cały następny dzień wyjęty z życia.

Wtedy stwierdziłem że nigdy więcej nie pójdę na szczepienie.
  • Odpowiedz
  • 4
@tomaszk158 Też nie znam nikogo kto miałby jakieś poszczepienne skutki uboczne, ale znam czterdziestolatka, który był zaszczepiony a mimo to lezal pod respiratorem gdybzarazil się covidem.
  • Odpowiedz