Wpis z mikrobloga

@rysiekryszard: w pewnym wieku zostają tylko samotne, chyba że, wybierzesz bez ale samodzielną, samowystarczalną kobietę sukcesu która obudziła się z ręką w nocniku bez rodziny i szans na dziecko bo przekwitła w związku z tym może być na full nieznośna. Chyba że, będziesz mieć wyjątkowe szczęście a z tamtą teoretycznie jeszcze możesz dorobić dziecko, bo baba musi mieć przed 35 rokiem życia inaczej później rosyjska ruletka i dziecko może być walnięte
@Zwierz33: Ja mogłem mieć zespół downa, ale i tak go poniekąd mam. Bez obrażania osób z tą przypadłością. Tak, powinienem chodzić do gimnazjum, bo mam ten określony wiek, ale co tam jak nima. Wybacz, nie cierpię takiego słownictwa, kojarzy mi się ona z Sebami i moją normalną siostrą cioteczną.Sam klnę, ale to wina przegrywu i zjechanego środowiska.
@zwyklyczlek: On chce się dowartościować i wynagrodzić sobie swoje niepowodzenia, wyżywając się na kobietach. Jakby wszystkie samotne matki sobie same winne. Tatusiowie niepoczuwający się do odpowiedzialności oczywiście nie są nawet wspomnieni. A zacznij temat aborcji to wykopowe przegrywy się zesrają żarem xD kobieta oczywiście wszystkiemu winna :))
@Mamaboss: Tak, standard. Samotna matka jest wszystkiemu winna a o tatusiu oczywiście nie ma złego słowa. A jak taka kobieta jeszcze żąda alimentów, które należą się jej jak psu buda, to jest przecież roszczeniową p0lką xD Dlatego właśnie aborcja powinna być jak najbardziej legalna - każda kobieta ma prawo decydować o swojej płodności a nie potem się męczyć bo tatuś dziecka się do niczego nie poczuwa :)))
@1229: Otoczenie i środowisko decyduje o starcie i to kim jesteśmy bo ma na nas nieświadomie wpływ a nikt nie uczy jak działa świat i ludzie, psychika itd... pomijając fizyczne aspekty i ograniczenia na które z kolei nie mamy wpływu tak jak opisany down. Więc jakby nie patrzeć masz trochę w tym racji co piszesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@rysiekryszard: samotne matki są w hierarchii wyżej nawet od normika. Pieniądze z naszych podatków tak czy tak trafiają w gotówce na ich bombelki, a więc i Ty i normik łożycie na nie. One nie są na garnuszku państwa, one wykorzystują państwo we współpracy do zdzierania z Ciebie haraczu i to Ty jesteś na dnie tej całej układanki. Wyżej w hierarchii nad samotnymi matkami są młode bezdzietne i przeciętne dziewczyny (bo mają
@rysiekryszard: tak tylko jeszcze zaznaczę, że gdyby nie socjal od państwa to samotne matki miałyby przewalone i w mig zniknęłaby zlewaczała kultura korzystnych dla kobiety rozwodów i zabawy w karuzelę do 30stki.
A jako, że socjale istnieją, to kobiety mają lajcik i mogą sobie robić co chcą, a konsekwencje swoich działań ponoszą i tak zerowe. Gdyby socjali nie było to mógłbyś np płacić mniejsze podatki, a więc byłbyś zapewne nawet bogatszy.
Od normika i przegrywa nawet emerytka jest wyżej w hierarchii bo to Ty ją opłacasz ze swoich składek, na dodatek to ona wybrała Ci rząd i wybiera dalej i na dodatek to ona dostaje 13stki i chyba już 14stki nawet nie pracując w ogóle.


@Ksut_Melodi: Do tego normik dostanie biedacką emeryturę zależną tylko od tego co sobie przez całe zycie wypracuje. Obecna emerytka staż pracy ma często wyczarowany z kosmosu, pracowała