Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #uroda #kosmetyki

Drogie różowe, nie wiem czy ja coś źle robię, czy to w ogóle nie działa. Od początku czerwca codziennie roluję sobie taką rolką 1,5mm facjatę i poza tym, że czuję, że po rolowaniu trochę to piecze, to nie zauważyłem totalnie żadnych zmian w wyglądzie skóry.

Po rolowaniu powienieniem coś jeszcze robić? Może za krótko roluje (około 4 minuty cała twarz)?
davidero69 - #rozowepaski #uroda #kosmetyki 

Drogie różowe, nie wiem czy ja coś źle ...

źródło: 3-5

Pobierz
  • 8
@davidero69: 1) jeżeli stosujesz mikronakłuwanie od miesiąca to zdecydowanie za krótko by zauważyć jakąkolwiek różnicę, kolagen nie wytwarza się tak szybko tylko narasta w czasie. Na efekty trzeba poczekać min 3 miesiące. 2) codzienne mikronakłuwanie to zdecydowanie za często! Ten zabieg robi się raz na 3-4 tygodnie. Samo mikronakłuwanie to jedynie bodziec, najważniejsze rzeczy dzieją się w kolejnych tygodniach po zabiegu kiedy skóra się przebudowuje. Daj jej czas na regenerację. 3)
@davidero69 nie powinno się czegoś takiego używać w domu (i to jeszcze codziennie) ze względu na potencjalne powikłania. Tym nakłuwasz skórę, przez co łatwo chociażby o zakażenia. Do tego ten roller nie ma igiełek tylko blaszki, które nie nakłuwają, tylko szarpią skórę, więc sobie tylko szkodzisz. Najlepiej pójść na nakłuwania do gabinetu, gdzie używa się certyfikowanych medycznych urządzeń typu dermapen, z jednorazowymi igiełkami, w sterylnych warunkach