Wpis z mikrobloga

Czy są gdzieś tanie wakacje dla młodzieży typu obóz / zielona szkoła lub coś w tym stylu? Albo spotkania integracyjne typu planszówki lub podobne. Chciałbym pomóc mojemu sąsiadowi, chłopak z biednego domu , ma 20 lat i nie ma pracy, nie ma znajomych , siedzi całymi dniami w domu i gra w gry komputerowe, edukacje już zakończył. On ma orzeczoną niezdolność do pracy (ze względu na niesprawną jedną rękę i rzeczywiście on nie może podjąć pracy). Wiem, że dla grup typu harcerze czy ministranci są organizowane takie wyjazdy wakacyjne w kraju ale ten kolega nie należy do takiej grupy, po prostu on nie ma nic od życia i chciałbym mu jakoś pomóc ,żeby gdzieś pojechał na wakacje i miał z kim pogadać. Może ktoś się orientuje w tym temacie? #gdynia lub #gdansk #trojmiasto ?
  • 2
  • Odpowiedz
  • 3
@n3x337 Młodzież to raczej 12-17 lat. 20 lat to już młody mężczyzna. Takie kolonie, czy zielone szkoły to raczej są dla młodszych, ja nigdy nie słyszałem o tego typu imprezach dla ludzi +18. Może jakiś obóz studencki, survivalowy, bardziej w tym kierunku poszukaj.
  • Odpowiedz