Wpis z mikrobloga

co za debilem trzeba byc aby glosowac na lewice, ktora chciala niszczyc zycie ludziom tylko dlatego, ze nie chcieli wziac jakiejs szczepionki


@anakhin: nie wiedziałem że pis to lewica? Dla konfiarzy wszystko co nie jest skrajnie na prawo to lewactwo
  • Odpowiedz
@UberWygryw: czy mówisz o partii która ustami memcena na debacie stwierdziła, że pójdzie w koalicję z pisem, nie obniży podatków, nie zrówna wieku emerytalnego, będzie się bratała z UE, wprowadzi obowiązkowe szkolenia wojskowe i nie zlikwiduje ZUSu?
  • Odpowiedz
2023 rok a partia chcąca zakazać rozwodów ma 15% poparcia xD


@Ilirian: no to jest przeciez partia dla której wolność jest najważniejsza, więc co się dziwisz, że chcą zakazy wprowadzać? Czego nie rozumiesz?( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
partia nawołująca do sojuszu ze zbrodnicza imperialna Rosja


@UberWygryw: nie nawołuje

partia chcąca zakazać rozwodów


@Ilirian: nie chce

Macie jeszcze jakieś durne kłamstwa? XD
Kisne z tego niemiłosiernie
  • Odpowiedz
@calinowski: nie no spoko. To tylko kraj który wrogo nastawia swoich obywateli do Polski, kraj który kazał nam wystąpić z NATO, kraj ktory z Katyniem ma dalej problem, kraj z którym historycznie mamy same problemy,, kraj który gdyby nie rozbił sobie ryja na Ukrainy to by szedł dalej po państwa bałtyckie, kraj który .... Można tak w nieskończoność, także spoko sojusz wygląda co nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
W głowie mi się nie mieści ze partia


@UberWygryw: Możesz to uzupełnić działaniem lub planami każdej partii, która kręci się przy parlamencie.

I uważaj, bo ktoś nazwie cię kryptopisowcem. Nawołujesz, by nie głosować na partię, która podbiera głosy głównie pisowi. Ergo - wspomagasz pis.
  • Odpowiedz
@anakhin: nie wiedziałem że pis to lewica? Dla konfiarzy wszystko co nie jest skrajnie na prawo to lewactwo


@Ilirian: hmm nie wiedzialem, ze posel Tomasz Trela jest z PIS. A to jeden z jego twittow:

"Bestie antyszczepionkowe powinny byc lokalizowane, aresztowane i osadzane...."

Ale pewnie tego nie zauwazyles ;) bo wszedie widzisz konfederussie :P
  • Odpowiedz