Wpis z mikrobloga

-piotr wsw nagrywa leszka spod kiecy w szpitalu
-"major to podobno ten rozpuch to pił tak słyszałem"
-przeciętny widz szkolnej - ludzie leszek potwierdził major otruty!!!!oneoneone
-plotka idzie w świat
-leszek zapewne obsrany, że jego przekręcone słowa rozpętały taką inbę prosi o usunięcie filmu (jakby to miało cokolwiek zmienić już w tym momencie) pewnie za namową dryblasa
-przeciętny widz szkolnej - oooo już coś kombinują
I tak czas leci w tym #!$%@? od tygodnia. Po tym co się dzieje wśród widzów szkolnej to wcale mnie przestają dziwić frajerzy pod bramkowi czy donejeterzy. I pomyśleć, że to wszystko sie zaczęło od sąsiadki która nawinęła makaron na uszy jakiemuś typowi co przyjechał z kielc zobaczyć wyciąganego trupa z mieszkania. Przecież ci sami ludzie pewnie twierdzą że jak widzą jak rudy zgłasza swoje przeróbki na wykopie gdzie jest przerabiany na centaura, że to dowód na istnienie kryptyd.
#kononowicz
  • 8
-piotr wsw nagrywa leszka spod kiecy w szpitalu

-"major to podobno ten rozpuch to pił tak słyszałem"

-przeciętny widz szkolnej - ludzie leszek potwierdził major otruty!!!!oneoneone


@KrzysztofSuchodolski: To jest najlepsze, ale żeby źle zinterpretować film co nie trwa nawet 4 minut to trzeba się postarać. Byłem też dzisiaj posłuchać co gadają u tego szczęsnego, to tam ludzie gadają również niepotwierdzone rzeczy, a większość to rzeczy które pisze się na tagu, ale
@Teutonic_Reich: @Miguelos @KrzysztofSuchodolski najzabawniejsze jest to, że materiałów w temacie w necie jest od cholery. Nikt nie poczyta o toksyczności "białych buteleczek" i skutkach regularnego stosowania oraz jednoczesnego chlania. Uczepili się wysrywu WSW, który w gruncie rzeczy nic konkretnego nie mówi i eksperymentu na poziomie klasy 4 Szkoły podstawowej jakiegoś randoma. Jeszcze gdyby chłop miał to nitro z Ansera, takie jak lubił major. Zaczęło się polowanie na czarownice i lincz na