Wpis z mikrobloga

którzy moggują chłopa okrutnie


@PiesekKrolowejElzbiety: Na siłowni jest cały przekrój społeczny... od licealistów po emerytów, od za chudych do za grubych, od początkujących po zaawansowanych. Łączy ich jedno: chcą coś ze sobą zrobić, choć motywację każdy ma inną (jeden chce schudnąć, drugi nabrać masy, inny poprawić zdrowie albo przygotować się kondycyjnie do wypadu w góry). To IMO naprawdę ostatnie miejsce, w którym można by się czuć moggowanym...

sammler - >którzy moggują chłopa okrutnie

@PiesekKrolowejElzbiety: Na siłowni jest c...

źródło: xGIp1HemmDnGB9hs

Pobierz
  • Odpowiedz
@sammler: Zgadzam się z tym że masz pełen przekrój. To prawda że masz spory przekrój i przychodzą różni ludzie. Ale rozłożenie nie jest równe. Przynajmniej tam gdzie ja zaglądam, jest bardzo dużo takich gości o których napisałem. I można się jak najbardziej czuć moggowanym. Co z tego że jest jakiś grubas skoro obok stoi kilku typów jak z obrazów Frazetty.
  • Odpowiedz
I można się jak najbardziej czuć moggowanym.


@PiesekKrolowejElzbiety: Można, ale nie trzeba ( ͡~ ͜ʖ ͡°).

Co z tego że jest jakiś grubas skoro obok stoi kilku typów jak z obrazów Frazetty.


Ano to (co napisałem wyżej), że nie wszyscy, którzy przychodzą na siłownię mają ten sam cel (wyglądać jak "typy jak z obrazów Frazetty"). A więc naturalne jest, że nie każdy osiągnie taki efekt, bo nie
sammler - >I można się jak najbardziej czuć moggowanym.

@PiesekKrolowejElzbiety: Moż...

źródło: images

Pobierz
  • Odpowiedz