Wpis z mikrobloga

@Chakvi: Ciężko znaleźć na youtubie.
Nie wiem, czy to jest znany popularny zespół, ale ja o nim słyszałem. Po prostu nie jestem fanem gatunku, ale akurat ten projekt mi się spodobał.
Chrystus - @Chakvi: Ciężko znaleźć na youtubie. 
Nie wiem, czy to jest znany popularn...
  • Odpowiedz
@Chakvi: Nooo. Bym polecił jeszcze Iperyt, ale to już industrial black metal.
Albo Jesus Chrysler Suicide. Czasami zdarzało im się coś w stylu electro zagrać, ale nie dark.
Chrystus - @Chakvi: Nooo. Bym polecił jeszcze Iperyt, ale to już industrial black met...
  • Odpowiedz
@Chakvi: odnośnie tego post-punka, to najbardziej znane jest dzisiaj chyba Belgrado... w którym pani śpiewa po polsku, natomiast sam zespół jest z Hiszpanii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
D.....k - @Chakvi: odnośnie tego post-punka, to najbardziej znane jest dzisiaj chyba ...
  • Odpowiedz
@Chakvi: natomiast ze sceny lokalnej mamy np. Wieże Fabryk, którzy o ile do szerokiej widowni jak dotąd się nie przebili, to na pewno cieszą się rozpoznawalnością oraz uznaniem wśród lokalnych entuzjastów gatunku
D.....k - @Chakvi: natomiast ze sceny lokalnej mamy np. Wieże Fabryk, którzy o ile do...
  • Odpowiedz
@Chakvi: mogę polecić również zespół Mona Polaski - oferuje podobnie urocze melodie, przy jednoczesnym poszerzeniu wachlarza uzewnętrznianych emocji poza powiedzmy te najbardziej przygnębiające sfery ( ͡° ͜ʖ ͡°)
D.....k - @Chakvi: mogę polecić również zespół Mona Polaski - oferuje podobnie urocze...
  • Odpowiedz