Wpis z mikrobloga

#warszawa #konfederacja #programowanie #bekazprawakow

Była wczoraj konferencja dla programistów.
W budynku obok była konwencja Konfederacji.
Na konferencji było jedzenie.
Co robili ci z konwencji?
Przychodzili do budynku konferencji i kradli jedzenie xD

Musieli postawić ochroniarza przy drzwiach i trzeba było chodzić z plakietkami, żeby było wiadomo, że tym można dać jedzenie.

Jak to jest, że konfederaci tacy za przedsiębiorczością, anty social, własność prywatna, a przyjść i kraść żarcie, to spoko xD
  • 24
  • Odpowiedz
@mk321: a jak napiszesz to pod spedem konfiarzy to zasypim cie minusami, ale chociaz mozna pisac ze konfiarze to zlodzieje
  • Odpowiedz
Była wczoraj konferencja dla programistów.


@mk321: wczoraj nie było żadnej konferencji dla programistów w Warszawie. Zresztą konferencje IT zawsze odbywają się w tygodniu roboczym, bo #programista15k weekendy ma na wydawanie kasy na przyjemności a nie łażenie po konferencjach.
  • Odpowiedz
@mk321:

była konferencja o Javie.


I co z tego, że była? Wczoraj widziałem taki sam wpis od kogoś innego, więc zakładam, że go po prostu powieliłeś. Nie ma żadnego dowodu na to co mówisz, więc jest to zwykłe trollowanie w twoim wykonaniu.

Film z Winnickim też widziałeś i potwierdzasz?
  • Odpowiedz
  • 0
@byferdo: co? Mówisz, że nie było konferencji. Jak widzisz, że jednak jest, to teraz masz narrację, że mnie na niej nie było (niby czemu musiałem podawać nazwę). Jak się okaże, że jednak byłem, to powiesz, że pewnie wcale mnie kradli jedzenia. Jak się okaże, że kradli, to pewnie tylko trochę...

@OskarDw: nie widziałem żadnej posta. Możesz dać linka, to chętnie sam przeczytam.
Wiele osób pewnie o tym pisało, bo sami
  • Odpowiedz
  • 0
@byferdo: i nie w tej samej hali, tylko w budynku obok. Wszystko nazywa się Expo XXI, ale to nie ten sam budynek. Ale ty o tym nie wiesz, bo cię nie było.
  • Odpowiedz
@mk321: wiem, że Expo XXI to kilka budynków, bo tam co jakiś czas osobiście bywam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zwróć uwagę, że sam siebie poprawiłem znajdując ostatecznie tą niszową konferencję w głębinach internetu. Jednak do czego do doszło, że komentujący wkłada w wiarygodność wpisu więcej niż op ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mk321: Normalni ludzie nie wierzą randomom z internetu, którzy oczerniają najbardziej znienawidzoną partię przez internetowych trolli. Jak nie masz dowodu to nie postujesz - proste.
  • Odpowiedz
  • 1
@byferdo: bo nie miało znaczenia jak nazywa się konferencja i o czym była. Jak ktoś nie zna się na IT, to nic mu to nie mówi.

Jak wkleisz agendę z tematami to też mnie "poprawisz"?

@OskarDw: @Kopyto96: mówię jak było. Sam tego nie widziałem jak kradli jedzenie. Mówili to organizatorzy konferencji (na koniec jednej z prezentacji przed przerwą obiadową powiedzieli). Jak powiedzieli, to raczej mieli powód, więc im wierzę.
  • Odpowiedz