Wpis z mikrobloga

Planuję trochę odświeżyć i zagospodarować swój balkon ale kompletnie się na tym nie znam i miałbym kilka pytań.

1. Chcę odmalować balustradę ze zdjęcia 2 na taką butelkową zieleń jak na zdjęciu 3 (bo taki kolor mają sąsiedzi) i zastanawiam się czy kupuje po prostu farbę i maluję czy wypadałoby najpierw coś z tą balustradą zrobić jakimiś innymi środkami itp? Jest trochę zardzewiała, nie znam się na tym kompletnie.

2. Chce zawiesić sobie girlandy, to ostatnie piętro więc na długości mojego balkonu jest taka blaszka od dachu (zdjęcie 1) która ciągnie się przez większość balkonu i myślałem by kupić jakieś takie "żabki" by nimi przyczepić jakąś żyłkę wzdłuż tej blaszki i opleść te girlandę wzdłuż tej żyłki. Czy to dobry pomysł czy macie może jakieś inne jakby to można zamontować do tej blaszki?

3. Na drugim końcu balkonu nie ma już nic o co możnaby przyczepić girlandę więc pomyślałem że kupię sobie jakiś taki pręt który można przykręcić do balustrady (chciałbym żeby był wygięty w okolo 30 albo 45 stopniach - jak na zdjęciu 2) i do tego pręta trytytką zahaczyć girlandę, bo nie chce w żaden sposób ingerować w elewację budynku.Czy w ogóle znajdę taki pręt wygięty z jakimś uchwytem do przykręcenia jak na zdjęciu poglądowym czy raczej muszę sam takie coś skonstruować?

#remontujzwykopem #budownictwo #remont
Pobierz hoppbakke - Planuję trochę odświeżyć i zagospodarować swój balkon ale kompletnie się ...
źródło: 353743749_768589431482851_8824004015898014738_n
  • 4