Wpis z mikrobloga

@Utero domy się generalnie dłużej sprzedają. jest większa różnorodność jeśli chodzi o rozkład pomieszczeń, systemów ogrzewania itp niż w blokach. dodatkowo dom sobie może każdy wybudować samodzielnie. co do ceny to takie domy w Lublinie są wystawiane za 1 200 000 więc jak na wawe tragedii nie ma.
  • Odpowiedz
@Utero: przecież to jest do generalnego remontu. Kto by chciał żyć w takich warunkach? Design lata early 2000s. Imo zdecydowanie za drogo. W granicach 1kk byłoby uczciwie. Aczkowlwiek osobiście i tak bym nie wziął.
  • Odpowiedz
@Utero: miałbyś zamiar po zakupie mieszkać w tym bez remontu? To idealny przykład budynku który jest za młody na remont generalny a za stary na mieszkanie bez wkładu. Najgorzej. Kto teraz montuje grzejniki czy buduje kominek (od tego roku będzie zakaz palenia w nich drewnem), na te toalety czy sypialnię nie da się patrzeć, 99% dysponujących budżetem +2 mln zł (czyli zakup tego i jakiś remont) kupiłaby działkę za 1 mln
  • Odpowiedz
  • 0
@GreatSolidUser: @recc
no dla mnie wnętrze do odświeżenia, łazienki do remontu, ale to raczej tyle. dlatego pytałem o cenę, czy jeszcze nie za wysoka, bo jednak niewielki remont przed wprowadzeniem to max kilka miesięcy, a zakup działki a potem budowa dla kompletnego laika w temacie, to generowanie sporych kosztów i w praktyce 2-3 lata roboty od decyzji do wprowadzenia się.
  • Odpowiedz
@Utero: wszystko jest kwestią gustu, ważne żeby tobie się podobało. Dla mnie te wszystkie zdobione meble i tysiąc zegarów na ścianie mają wyglądać bogato, a są kiczowate. W ogóle mi to nie pasuje do drzwi we wszystkich kolorach tęczy.
  • Odpowiedz
  • 1
zdobione meble i tysiąc zegarów na ścianie mają wyglądać bogato, a są kiczowate


@recc: zgoda, sam bym to #!$%@?ł, ale to tylko ozdoby. bardziej chodzi właśnie o konieczność grubszych inwestycji
  • Odpowiedz