Wpis z mikrobloga

Na konwencji lewicy doskonale było widać czym jest #dyskryminacja według lewicy. Na konwencji wystąpiły same kobiety, z czego były bardzo dumne. Ciężko uwierzyć, że żaden mężczyzna nie chciał tam wystąpić, innymi słowy lewica prawdopodobnie zastosowała kryterium płci, aby wykluczyć mężczyzn z konwencji i nazywa to równością. To jest właśnie ta lewicowa równość, którą zapisują na transparentach. #dyskryminacjamezczyzn #pieklokobiet #bekazlewactwa

  • 11
  • Odpowiedz
@Reretos: nie dość, że wystąpiły same kobiety, to ich program nawołuje do jeszcze większej niż obecnie dyskryminacji mężczyzn i uprzywilejowania kobiet. Mam wrażenie, że działacze lewicy, jakby nie musieli stwarzać pozorów, że są w pełni obliczalni to wprost żądaliby wprowadzenia gułagów dla mężczyzn.
  • Odpowiedz
  • 16
@pyra_wykop: Prawdę mówiąc to jest spora szansa, że Lewica w ogóle nie wejdzie do sejmu. Oni są jedynie jakieś 2-3 punkty procentowe nad progiem. To wcale nie jest tak dużo, szczególnie gdy postanowili wykluczyć mężczyzn z grona wyborców i pójść w skrajności. Po drugiej strony sceny politycznej taka Konfederacja z roku na rok jest bardziej centrowa.
  • Odpowiedz
  • 10
@Xing77: Są partie nieprzyjazne, są partie bardzo nieprzyjazne i są partie, które chcą zorganizować niemal holocaust mężczyzn. Tą trzecią jest lewica
  • Odpowiedz
@Reretos: Katoliban nigdy nie będzie centrowy, przykro mi. Sam głosowałem w czasach kucowania, ale odkąd w prawyborach JKM #!$%@?ł i nie wsparł Dziambora, tylko Brauna, co skończyło się kandydaturą Bosaka, krzywda wpisana w ich program nie może zostać przykryta przez postulaty gospodarcze. To już nawet w programie Lewicy nie ma aż tak kosztownym programów socjalnych, z jakimi zawsze się ich kojarzyło.
  • Odpowiedz
@Reretos: Wszystkie partie podpisały się pod ustawą o obronie ojczyzny, i mają w dupie prawa mężczyzn. Wszystkie zatem chcą naszej zguby.

Konfederacja również nie jest partią przyjazną mężczyznom..
  • Odpowiedz
i nazywa to równością


@Reretos: ja tylko dodam, że mocno-lewa lewica i mocno-prawa prawica są identyczne i różnią się tylko wychyleniem wahadełka w drugą stronę. Kierunek ten sam tylko przeciwne zwroty.
Jedni dyskryminują mężczyzn i białych i nazywają to równością, drudzy zakazują handlu w niedzielę i legalizacji marihuany i nazywają się wolnościowcami gospodarczymi.
  • Odpowiedz