Wpis z mikrobloga

@DestroyersPL: Pytasz czy stwierdzasz? Jeśli pytasz, to przed znakiem zapytania nie powinno być spacji.
Jeśli stwierdzasz, to proszę o potwierdzenie faktu, że wysyłają z powrotem rzeczy ze zwrotów. Oraz potwierdzenie, że wysyłanie z powrotem podróbek jest procederem na tyle częstym, żeby zaczęło to w ogóle martwić.
@Amenotejiikara:
Wysyłanie podróbek jest tam rzeczą nagminną i nie raz było opisywane na wszelkiemu maści portalach a nawet widziałem wpis od osoby która w owym przybytku pracowała i sama to potwierdziła
Wpis jest adekwatny ponieważ podejrzewam że op nie chciałby kupić podróbek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@DestroyersPL: czyli klasyka wykopu zarzucić jakieś twierdzenie, nie dać nic na poparcie, szukaj aż znajdziesz i dalej swoje gadać. Po co ja w ogóle wchodzę w polemikę z wykopkami.
Jak masz jakieś twierdzenie to dawaj coś na poparcie to są podstawy.
Ja teraz dam ci twierdzenie słyszałem że DestroyersPL ubiera się w kobiece ciuszki, widziałem jego zdjęcia na wykopie na tagu #ladnetranski tak jest bo ci tak mówie. Szukaj a znajdziesz
@Amenotejiikara:
Stary wystarczy że się wysilisz i znajdziesz
Jak na razie to ty zachowujesz się jak wykopek któremu wszystko trzeba podać na gotowe
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chcesz to kupuj nikt ci nie zabroni
Przy okazji Wejdź do sklepu i zapytaj czy twój produkt jest oryginalny
@DestroyersPL: czy ty naprawde nie kapujesz jak działają podstawy rozmowy? Co innego jakbym zadał pytanie na wykopie ej słuchajcie czy zalando wysyła podróby? A ty byś powiedział że poszukaj sobie a nie czekasz na gotowe to spoko. Ale nie! To ty zaczynasz temat, ty rzucasz jakieś twierdzenia niczym podparte i jak mówie dobra to pokaż to ty mówisz sam se szukaj XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
@DestroyersPL cepie to może wyjaśnię jeszcze prościej bo nie rozumiesz. W dyskusji jak chcesz kogoś do czegoś przekonać lub twierdzisz że jest tak a nie inaczej, albo wcale nie chcesz kogoś przekonywać tylko tak sobie gadasz jak właśnie pokazałeś niby XDDD to bądź gotów że ktoś zapyta się jak korwin, MA PAN DOWÓD? ale dla ciebie to za ciężkie do zrozumienia. Ja w żaden sposób nie bronię zalando ty ociężały kretynie, mało