Wpis z mikrobloga

@Vamyss: Najbardziej przekonuje mnie punkt ze zmianą definicji gwałtu. Na pewno zagłosuję za domniemaniem winności w sprawach gwałtu, by jakaś kobieta mogła mnie oskarżyć bezpodstawnie o gwałt i wtedy od razu staje się winny. Na pewno
  • Odpowiedz
@Vamyss: Jeszcze niech zadbają o parytety w każdym zawodzie i obsadzenie po równo takich zawodów jak: wędkarze na morzu, magazynierzy, załogi platform wiertniczych, pracownicy MPGK, wojsko, spawacze, lakiernicy, szalunkowi, cieśle, produkcje, pracownicy służby więziennej, szambonurkowie itd. Druga połowa mężczyzn z miłą chęcią siądzie jako fakturzystki, telefonistki, HRrzystki gdzie parzy się kawe szefowi i łączy komórki w excelu, a potem popłaczą o pay gap.
  • Odpowiedz
@Vamyss tak się dzieje jak kobietom #!$%@? się we łbach od przywilejów i atencji na tinderze, że wychodzą ze swoją bańką do rzeczywistosci. Kibicuje tym mizoandryczkom wyniku poniżej 5%
  • Odpowiedz
Druga połowa mężczyzn z miłą chęcią siądzie jako fakturzystki, telefonistki, HRrzystki gdzie parzy się kawe szefowi i łączy komórki w excelu, a potem popłaczą o pay gap


@dsomgi00: akurat się nie zgodzę. Do wielu zawodów biurowych, urzędniczych, do sklepów, administracji (może nie wszystkich), zwłaszcza tych u januszy, mężczyzna będzie przyjęty z pocałowaniem ręki, bo nie #!$%@? za pół roku na macierzyński i dwa lata wychowawczego. Mężczyźni tam nie idą bo się
  • Odpowiedz
@Vamyss Kolega nie oglądał debaty Mentzena ostatnio? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Okazało się, że Mentzen na TikTok to chad prawak wolnościowiec, a na debacie virgin lewak xD
  • Odpowiedz
Czy w ich programie jest chociaż jedna rzecz, która jest skierowana dla facetów?

@Vamyss: a pokaż mi program innych partii, która mają cokolwiek skierowanego dla facetów.
Nawet nie szukaj, bo ani PO, ani PIS, konfederacja ani żadna inna partia takiego punktu nie ma. Ostatnia rzecz dla facetów, czyli zawieszenie (ale tylko zawieszenie, nie likwidacja) poboru była za PO.
  • Odpowiedz
@Vamyss: "zniesienie karania", rozumiem , że osoby piszące ten "program" nie znają słowa "depenalizacja"?
Obrzydza mnie, że w tym kraju wybory sprowadzają się do licytacji kto więcej da. Polska Szlachecka 2.0.
  • Odpowiedz
@Vamyss: Jak rozumiem, to jest grafika od Nowej Lewicy? Przecież ich program ma jakieś 50 stron, to jest tylko wycinek dotyczący kobiet. Odpowiadając na Twoje pytanie, udało mi się znaleźć jedną rzecz skierowaną tylko do facetów - obowiązkowy urlop ojcowski (i zrównanie urlopu macierzyńskiego i tacierzyńskiego).
Mają natomiast wiele postulatów, które są skierowane do obu płci: zwiększenie nakładów na ochronę zdrowia do 7,2% PKB, podwojenie liczby miejsc na kierunku lekarskim, zwiększenie
  • Odpowiedz