Wpis z mikrobloga

@wojtas_mks

próbują i będą próbować, dzisiaj nawet Hołownia już mówił, żeby zostawić PiS, szczuć na Konfederację

natomiast przerażające jest, że ci ludzie jednakowo obnoszą się z pogardą nie do działaczy a do zwykłych wyborców.

jak poprzednie partie JKM miały marginalne poparcie to miało to może i jakiś sens,

dzisiaj jak Konfederację popiera ponad dwa miliony ludzi to już nie jest dyskredytowanie tylko jakas stygmatyzacja
  • Odpowiedz
Op pije

@merciless85: op zatem powinen mniej pić.
Przejrzałem komentarze. 98% z nich nie wartościuje picia piwa, co op kłamliwie sugeruje.
Jak to świadczy o opie to już każdy może sobie sam ocenić.
  • Odpowiedz
@wojtas_mks: Ciekawi mnie czemu ludzie (w sumie głównie POwskie trolle) na wyborców Konfy mówią kuce, jak tam nawet ani jednego typowego kuca nie ma, dosłownie jakby zatrzymali się w 2013 roku. To tak jakby mówić na POwców lemingi.
  • Odpowiedz
Może mi ktoś powiedzieć w którym momencie lewactwo przeszło od "pić, palić, bawić się, uprawiać wolny seks"


@wojtas_mks: Przecież to tekst Winnickiego o lewicy, a nie samej lewicy.

Prawica wymyśla sobie hasła, przypisuje je innym, a potem jakiś prawacki szlauf wyprowadza z tego twierdzenia. Nieźle tam u cb
  • Odpowiedz
  • 0
Prawica wymyśla sobie hasła, przypisuje je innym, a potem jakiś prawacki szlauf wyprowadza z tego twierdzenia. Nieźle tam u cb


@EvilToy: I to hasło powtórzył Czarzasty, że tym właśnie jest Lewica xDDD
  • Odpowiedz
@wojtas_mks: długo jeszcze będzieci pałować Wiplera do lewaków czyli tego elektoratu 3% zamiast ogarnąć coś konstruktywnego? Konstruktywna opozycja powinna zająć się czymś pożytecznym np socjaluchami u władzy a nie czym zupełnie nie istotnym
  • Odpowiedz