Wpis z mikrobloga

Obejrzałem ten materiał o Anastazji od uwagi tvn i to był jeden ze słabszych materiałów jaki oglądałem. Wyglądało to trochę jakbym ja jako amator próbował coś zrobić nie posiadających żadnych umiejętności w nagrywaniu. Sklejone na szybko ze słabymi ujęciami. Pokazują miejsce gdzie pracowała w hotelu, dom tego 32 latka, miejsce gdzie kupowała alkohol i te ujęcia robili tak jakby nie chcieli (no chyba, że nie mogli) pokazać budynków w całej okazałości tylko same jakieś dziwne zbliżenia. Jedynie chyba w miarę miejsce gdzie znaleziono ciało nakręcili dobrze. O wiele bardziej podobało mi się jak przedstawił na mapie poszczególnie miejsca użytkownik @Tfor i można było więcej się dowiedzieć. Oczywiste to było, że śledztwo jest cały czas prowadzone i poszczególne informacje się zmieniają ale spodziewałem się o wiele lepszego materiału jak na stacje z takim budżetem.
#anastazjazgrecji #tvn #uwagatvn
  • 2
@beerus: Pooglądaj sobie inne materiały Uwagi o sprawach polskich. Oni wszystko tak nagrywają: bardzo duże zbliżenia, kamera na reportera, który gdzieś idzie, często nie wchodzą do pomieszczeń/sklepów/urzędów z kamerą, żeby nie wystraszyć ludzi w środku. Nie ma w tym nic podejrzanego.