Wpis z mikrobloga

Już co drugi samochód sprzedawany na świecie to sport utility vehicle, czyli SUV. Zarówno w wersji z silnikiem spalinowym, jak i elektrycznym.
Tylko z powodu rosnącej wielkości pojazdów w ostatnich latach utracono w jednej z dzielnic Montrealu... 10 tys. miejsc parkingowych.

- Kupuj coraz większe auta
- Miej ciągłe pretensje że jest mało miejsca na parkowanie

#samochody #samochodoza #auto
JanPaweldrugizajumalmi_szlugi - Już co drugi samochód sprzedawany na świecie to sport...

źródło: wojak

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
dzienna rutyna to dom sklep praca xD


@xPekka: nie zeby SUV najlepiej sie sprawdzal w miescie, gdzie masz duzo checkpointow i trzeba wsiadac / wysiadac. Przeciez na autostradzie to gowno ktore ma duzy opor.

- Kupuj coraz większe auta


@Jan_Pawel_drugi_zajumal_mi_szlugi: sorry masz jakis wyciek z mozgu? przeciez SUVy sa takiej samej wielkosci co auta danej klasy .... bo sa na tej samej plycie podlogowej. SUV jest tylko i az WYZSZY.
  • Odpowiedz
@programista15cm: 200+ ?

człowieku dla wykopków 140 to jest pierwsza prędkość kosmiczna, jak kiedyś napisałem, że jakby każdy tyle jechał na autostradzie to byłoby dużo bezpieczniej, to mnie objechali, bo nie każdy ma SPORTOWY samochód, który jeździ tak szybko xD

poza tym masz plusa :)
  • Odpowiedz
człowieku dla wykopków 140 to jest pierwsza prędkość kosmiczna, jak kiedyś napisałem, że jakby każdy tyle jechał na autostradzie to byłoby dużo bezpieczniej


@amath: bylo by, ale spojrz z drugeij storny. Nie kazdy jest swojony z taka predkoscia. Sam kiedy wrocilem po 3 miesiacach z za wielkiej wody nie rzucalem sie od razu na takie podroze. Co innego kiedy dwa razy w miesiacu latam alpy - wwa albo wwa - stutgart.
  • Odpowiedz
@programista15cm: @Jan_Pawel_drugi_zajumal_mi_szlugi bo to jeszcze trzeba rozróżnić europejskie i amerykańskie pojęcie SUVa. Nasze SUVy to są najwyżej ich crossovery. Ich SUVy i pickupy to jest coś czego u nas już na prawdę nie powinno się akceptować. Albo jakoś usankcjonować prawnie. Np. nie mieści się na jednym miejscu parkingowym, które jest płatne, to ma płacić za 2 albo szukać innego parkingu. To może niektórym przemówiłoby do rozsądku.
  • Odpowiedz
w USA wzsystko jest wieksze, jest wiecej miejsca.


@programista15cm: Akurat w USA wynika to z przepisów, które powodują, ze SUVy są tańsze i jeśli dobrze pamiętam mają mniejsze wymagania co do bezpieczeństwa co też się przekłada na cenę produkcji (nie pamiętam już dokładnie co jest w tym filmiku).
young_fifi - >w USA wzsystko jest wieksze, jest wiecej miejsca.

@programista15cm: Ak...
  • Odpowiedz