Wpis z mikrobloga

Dobra, jeżeli serio ten typ który ciął maczetą Amadeusza wystąpił na MMA VIP, to ja tego nie będę oglądał nawet dla beki. Typowi szczęka przez minutę latała bardziej niż komukolwiek, i jeszcze robi beke że typ cięty maczetą ucieka. Za promowanie czegoś takiego mam nadzieje że też im zakopią ten projekt.

Ja rozumiem że można robić bekę (i nawet trzeba) ale promowanie kogoś takiego to już jest totalna porażka.

W sumie to jeszcze nie widziałem żeby w komentach pod filmem ktoś był tak jechany.

#famemma
  • 8
  • Odpowiedz
@RafDan: Ja tego na lajw nie widziałem dopiero z odtworzenia dzięki dobrym chłopakom z tagu ( ͡° ͜ʖ ͡°) W każdym razie trochę strzał w stopę przy restarcie projektu. Choć całkiem możliwe, że odbije się to bez echa, bo jednak gala nie budzi jakiegoś wielkiego zainteresowania wśród mediów. Nie ma też w projekcie postaci, którą warto zaatakować. W analogicznej syttuacji gdyby Najman nadal był częścią ViP to
  • Odpowiedz
  • 1
W analogicznej syttuacji gdyby Najman nadal był częścią ViP to jestem przekonany, że na dniach Stanowski robiłby o tym materiał.


@MidnightMaximum: Nie da się ukryć, że Stanowski zatopił MMA VIP dlatego że miał z Najmanem beef.
  • Odpowiedz
  • 2
@SkrajnieZdegustowany: Ta wojna to chyba była wcześniej, i to dlatego że Tusk nie chciał pozwolić na wstyd i burdy podczas Euro 2012. Po prostu postanowił wyczyścić stadiony żeby był spokój.

Tutaj nie chodzi o Tuska ani Kaczynskiego - kazdy kto ma prywanty biznes, moze zapraszac kogo chce, ale to my jako ogladajacy powinnismy powiedziec temu nie.
  • Odpowiedz
@RafDan

Dobra, jeżeli serio ten typ który ciął maczetą Amadeusza wystąpił na MMA VIP, to ja tego nie będę oglądał nawet dla beki.


to koniec, projekt mozna juz zawinac, on nie bedzie ogladac (nawet dla beki!) xD
  • Odpowiedz