Wpis z mikrobloga

@kucowaty_suchoklates: to raczej nie wygląda na uszkodzenie eliminujące zgięte elementy, postaraj się odprostować to co zgięte, jeśli się uda i nic nie pęknie śmigaj :)

jeśli coś pójdzie nie tak, dokup po prostu zgięte elementy i wymień
@kucowaty_suchoklates:

Gleba przy ok. 30km/h na śliskiej nawierzchni.


Na tym się skup, co zrobiłeś źle i jak to się stało, że się wyglebiłeś. Motór się naprawi i nic mu nie będzie, ale warto by jakieś wnioski wyciągnąć. Rozlane coś było?
@tagan: Padał deszcz i było ślisko, miałem do wyboru jechać po kocich łbach gdzie też było ślisko, albo zjechać na fragment betonu, który był za szyną tramwajową i na tej szynie uciekło. A najgorsze było, że wiedziałem, że robię cos co może się nie udać, ale ryzykowałem, bo zawsze jak przejeżdżam tamtędy to jadę pomiędzy szynami. Tylko teraz było mokro. Więc wnioski miałem już jak tylko podniosłem maszynę ;)
@kucowaty_suchoklates: jesli masz ac to zwyzka bedzie niska w porownaniu do ceny jaka musialbys zaplacic z wlasnej kieszeni, chyba ze masz 3 auta jeszcze podpiete i ktos korzysta z znizek to inna sprawa, ja lubie miec technicznie idealne pojazdy to bym szedl do salonu naprawiac