Wpis z mikrobloga

#bonzo No itam itam,
nadszedł ten czas w roku, żeby ogłosić kolejną edycję Uszatych Oscarów.

Czym one są? To organizowany cyklicznie przeze mnie plebiscyt na tagu #bonzo, w którym wybieracie najlepsze filmy Tigera Bonzo. Nazwę wymyślił użytkownik Figlarz.
Podsumowanie roku odbywa się w grudniu/styczniu, a najlepszy w całej historii poznajemy w połowie roku, czyli teraz.
To już czwarta edycja, pierwszą zorganizowaliśmy w 2020 roku.

W jaki sposób to zrobimy? Podzielimy sobie głosowanie na trzy etapy.
Pierwszy: każdego dnia od soboty 24 czerwca, będę wrzucał ankietę, w której będziecie mieli do wyboru 5 filmów. Tylko dwa bezpośrednio przechodzą dalej.
Drugi: sposród najlepszych z pierwszego etapu, wybieracie jeden i on trafia do finału
Finał: zostaje najlepsza dziesiątka i spośród nich wybierzecie najlepszy gniot w historii.

To nie wszystko - jak pewnie wiecie, mam teraz kanał na YouTube i chciałbym, żeby moi widzowie też mieli wpływ na głosowanie, dlatego tak jak rok temu, będzie Dzika Karta, czyli do drugiego etapu przejdą też dwa filmy wybrane w ankiecie tekstowej na kanale GNIOTbaza, zobaczycie je również w filmie.

Łącznie przygotowałem dla Was 120 filmów - są to w mojej ocenie fafluny 10/10 - w codziennych postach opowiem, dlaczego tak jest. W związku z ostatnimi wydarzeniami w uniwersum, nie wszystko, co było w poprzednich latach, zachowało się w internecie, dlatego będzie sporo nowości, ale na pewno będziecie mieli w czym wybierać.

Zanim zaczniemy w sobotę, możecie sobie przypomnieć wybrany przez Was rok temu najlepszym gniotem w historii "Że niby śmietniku grzebałem" - czy w tym roku utrzyma pozycję lidera? Nie wiem, nie wiem, nic nie wiem.

https://www.youtube.com/watch?v=xd-pqwwV9Bs

#uszateoscary #patostreamy
RobertWolak - #bonzo No itam itam,
nadszedł ten czas w roku, żeby ogłosić kolejną edy...

źródło: uszate oscary miniatura

Pobierz
  • 4