Wpis z mikrobloga

Jako, że dzisiaj po raz pierwszy w zyciu zostalalem zapytany czy jestem gejem po tym jak w wieku 23 lat powiedzialem kolezance ze nigdy nie bylem w związku nasuwa mi sie reflekcja o tym jak bardzo kobiety nie rozumieją perspektywy męskiej.

Główną różnicą jest to, że kobieta zawsze może sobie kogos znalesc (oczywiscie wciąz pozostaje pytanie czy to jest ktos kto jej sie podoba) i poziom totalnego 0 atencji jest absolutnie nie do wyobrażenia.
Jeżeli jestes średnio atrakcyjną kobietą zakladasz ig/fb od dziecka dostajesz polubienia i komentarze simpow w dmach ze jestes piekna i czy chcesz sie spotkac. W szkole studiach pracy nie musisz nic robic bo chlopy same podchodza i do ciebie zagaduja. To samo na ulicy choc oczywiscie rzadziej. W ostatecznosci sa portale randkowe gdzie znalezienie sobie kogos zajmie z miesiac czasu.
Nie raz juz doswiadczylem ze laski przekladaja swoje doswiadczenia na męzczyzn myslac ze maja dokladnie tak samo i dlatego ktos kto ma 20+ lat i nigdy nie byl w zwiazku jest postrzegany jako dziwak bo jak to mozliwe przy takiej ilosci opcji cos z nim musi byc nie tak :o
#blackpill
  • 34
@Efff1 tak samo jak przystojniejsi koledzy którzy uważają, że podrywanie lasek to nic trudnego - podchodzisz, dobra gadka i jest twoja. i tacy koledzy potem jeszcze próbują dać ci instruktaż jak to się robi zupełnie jakby nie wiedzieli, że ich sukces to nie jest kwestia tego, co robią, a tego jak wyglądają i gdyby tak zamienić się ciałami, ci mistrzowie podrywania błyskawicznie znaleźliby się w czarnej dupie.
@Efff1 z moich obserwacji wynika, że jak ktoś jest bardzo przystojny/ładna to często są to totalne buty siedmiomilowe, które po 3 zdaniach nadają się do dyskwalifikacji i najczęściej tylko oni sami się łączą w pary. Poza tym znam sporo dziewczyn, które nie mogą nikogo znaleźć bo nikt na nie nawet nie spojrzy tak samo jak na brzydkich chłopów, chyba że jedyne czego nie robią to narzekanie na siebie i bycie smutnym. Znam
Jeżeli jestes średnio atrakcyjną kobietą zakladasz ig/fb od dziecka dostajesz polubienia i komentarze simpow w dmach ze jestes piekna i czy chcesz sie spotkac. W szkole studiach pracy nie musisz nic robic bo chlopy same podchodza i do ciebie zagaduja. To samo na ulicy choc oczywiscie rzadziej.


@Efff1: Skąd przekonanie, że tak to wygląda? Mnie się nigdy nie zdarzyła żadna z tych rzeczy. Widocznie jestem nieatrakcyjna, over dla baby.
nasuwa mi sie reflekcja o tym jak bardzo kobiety nie rozumieją perspektywy męskiej


@Efff1: A coś Pan sobie myślał? Dla normików wszystko jest takie jak oni widzą ze swojej perspektywy, innej nie znają, o innej nawet nie myślą.