Wpis z mikrobloga

Patrzcie na tą ordynarną cenzure i kampanie szkalującą prowadzoną na Wykopie przeciwko Konfederacji.

Można nielubić tej partii i nie zgadzać się z jej poglądami, ale tutaj mamy do czynienia z nieuczciwością, cenzurą, manipulacją i podwójnymi standardami.

Jakiś czas temu zwracałem uwage w poniższym wpisie, że istotne informacje są w ordynarny sposób usuwane i komuś bardzo zależy, aby nie przedostały się do publiczności.

https://wykop.pl/wpis/71622357/co-to-za-nowa-forma-cenzury-to-znalezisko-zostalo-

Natomiast dzisiaj mamy do czynienia ze zjawiskiem odwrotnym. W ostatnich 24h mamy na głównej kilka znalezisk odnośnie debaty Mentzena i Petru, których ton jest ewidentnie szkalujący, dyskredytujący i prześmiewczy w kierunku Konfederacji.

Dlaczego pozytywne informacje o Konfederacji są cenzurowane, natomiast kampania szkalowania jest akceptowana? Już nie wspominając o duplikatach, które łamia regulamin serwisu.

Poniżej przykład duplikatu z płomieniem na głównej.

#konfederacja #mentzen #debata #afera #cenzura #polityka
jinnoman - Patrzcie na tą ordynarną cenzure i kampanie szkalującą prowadzoną na Wykop...

źródło: Maxthon Snap20230621122002

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
Dlaczego pozytywne informacje o Konfederacji są cenzurowane, natomiast kampania szkalowania jest akceptowana. Już nie wspominając o duplikatach, które łamia regulamin serwisu.


@jinnoman: regulamin tutaj jest tak samo szanowany jak konstytucja przez pis...
  • Odpowiedz
  • 4
@DzonySiara: Jak Konfederacja została odblokowana na Facebooku to nie można było o tym pisać. A teraz jest kilka znalezisk na głównej o tej samej debacie. Nie przeszkadzają ci podwójne standardy?
  • Odpowiedz
  • 1
@Yurakamisa:

Nie jest co nadal nie zmienia faktu ze te znaleziska pokazują co mówił mentzen xd


Ale jak mówił, że Konfederacja wygrała z Fejsbukiem i cenzurą to już nie było xD i cenzura wtedy fajna była

Jak po ciebie przyjdą to ci już nie będzie tak xD
  • Odpowiedz
@jinnoman: ze zwierzetami sie nie dyskutuje. Caly ten chochol pokazuje jedynie dobitnie, ze brakuje im merytoryki i powaznych argumentow.

Trolle polityczne popisu lapia sie czegokolwiek byle sie #!$%@?, bo propaganda stosowana od kilku lat juz nie ma zadnej sily przebicia xDD

trzeba na nich patrzec z politowaniem i ich ignorowac
  • Odpowiedz
  • 1
@niochland:

jak nie można było? co ty gadasz, widziałem chyba z 3 wrzutek ja ten temat


Nie wiesz o czym mówisz. Pokaż mi znalezisko z tego dnia, które mówi o tym, że Facebook odblokował Konfederacje. Nie ma żadnego.

Ta informacja została ocenzurowana tego dnia. Znalezisko w większą liczbą wykopów zostaje wyrzucone za duplikat, a orginał zakopany. W ten sposób ta istotna informacja została ocenzurowana.

https://wykop.pl/link/7122825/facebook-odblokuje-profil-konfederacji
jinnoman - @niochland: 
jak nie można było? co ty gadasz, widziałem chyba z 3 wrzutek...

źródło: Maxthon Snap20230621142526

Pobierz
  • Odpowiedz
@jinnoman: ogólnie to możliwe że dobrze moderator zrobił
Znalezisko z 15.41 zostało Zakopane
Znalezisko z 15.47 zostało uznane za dubla

Nie ma danych aby określić kiedy znalezisko nr 1 zostało Zakopane oraz kiedy drugie znalezisko spadło. Ale biorąc pod uwagę że ma tylko 17 wykopów to spadło szybko
  • Odpowiedz
jaka cenzura xD materiał usunięty, a oryginał zakopany w 15 min. Profil na FB odblokowany, ale poza tym nic się nie zmienia


Pod drugim jest taki komentarz. Więc można uznawać że moderator zrobił prawidłowo ubijając duplikat.
  • Odpowiedz