Wpis z mikrobloga

@Bartekgkw: Przecież ja ich nie bronię. #!$%@?ć ich za ten wczorajszy mecz i wyjebongo na drugą połowę. Ale czepianie się fryzur to już poziom najgorszych januszy. Tak jakby nasza reprezentacja była jakaś wyjątkowa w tym aspekcie. Przypominam, że mistrzami świata zostali Argentynczycy, gdzie dosłownie wszyscy zawodnicy są wydziarani od góry do dołu i mają swoich prywatnych barberów, którzy odświeżają im fryzurę i zarost przed każdym meczem xD Cristiano potrafił zmieniać fryzurę
Przypominam, że mistrzami świata zostali Argentynczycy, gdzie dosłownie wszyscy zawodnicy są wydziarani od góry do dołu i mają swoich prywatnych barberów, którzy odświeżają im fryzurę i zarost przed każdym meczem xD Cristiano potrafił zmieniać fryzurę w przerwie xD


@Brandon95: myślę, że jednak jest różnica między gośćmi, którzy wygrywają Mistrzostwa Świata, czy zdobywają Złote Piłki i chcą w takich momentach dobrze wyglądać, a zbieraniną bezjajecznych miernot, które przez pół spotkania chowają się,
@Brandon95: z tymi fryzurami niby Beka, ale jak kiedyś grali w Poznaniu to mój fryzjer obcinał reprezentacje i mówił, że dzień przed meczem siedział do 3 w nocy... Mecz był towarzyski, no ale ja bym wolał się wyspać grając jakikolwiek mecz niż siedzieć w nocy u fryzjera..