Wpis z mikrobloga

Układ wydaje się spoko. Jak dla mnie na minus mikroskopijna łazienka, jak wstawisz graty będzie ciasno strasznie. Ale reszta wygląda ok
  • Odpowiedz
@sobol86: czyli w sypialniach bedziesz mial chlodno, a w aneksie nie za cieplo nie za zimno, tak w sam raz ;] Jesli nie przeszkadza Ci tak maly balkon to spokojnie mozesz kupowac takie mieszkanie
  • Odpowiedz
@zielonaMarchewa: Wygląda dobrze. Na mój gust trochę mały salon z kuchnią i balkon - wolałbym coś większego, ale jeśli dla Ciebie jest ok to spoko. Łazienka absolutnie wystarczająca. Zawsze można pralkę i suszarkę wynieść z łazienki i przewidzieć w innym miejscu, chociaż jak jest ponad 5m2 to nawet jak w łazience je dasz to nie będzie raczej problemu.
  • Odpowiedz
@FilipWWL: obecnie wynajmuję mieszkanie, gdzie łazienka ma nie co mniejszy metraż, jednak jest dostatecznie dużo miejsca, aby dwie dorosłe osoby były wstanie rano się ogarnąć. Oczywiście, super byłoby mieć większy metraż, ale na ten moment jest to optymalna "inwestycja" pod względem cena/układ/metraż :)

@AtlantyQ: Niestety balkon to tylko niecałe m2, ale aby wystawić suszarkę z praniem czy nawet wyjść na chwilę w weekend jest wystarczający. Chociaż balkon jest usytuowany przy
  • Odpowiedz
@sobol86: sypialnie północ ; salon południe - idealny układ imo. O ile sypialnie są jasne, tzn za oknem nie ma blisko budynku, jest wyższe piętro itp. Balkonu do suszenia prania nie potrzebujesz, bo suszarka elektryczna rozwiązuje problem i nie wyobrażam sobie przy takich kwotach jak dziś się płaci za mieszkanei i remont, nie dołożyć 2k i nie mieć suszarki.
  • Odpowiedz
@zielonaMarchewa: - nie wiem o co biega z tymi uwagami o rozmiarze łazienki, bo przy tym metrażu to wg mnie jest akurat bardzo dobrze - bez kłopotu zmieści Ci się tam zestaw pt. praleczka na suszareczce, szafka z dużą umywalką, duża wolnostojąca szafeczka na rzeczy.... oraz chyba nawet wanna 170 cm
- okna z ekspozycją na dwie przeciwne strony świata to jest wspaniała sprawa
- 2 pokoje mają okna z ekspozycją
  • Odpowiedz
@zielonaMarchewa przypomina trochę moje w pato plycie, IMO uklad nie najgorszy chociaż trochę szkoda ze przedpokoju nie można bardziej zagospodarować. A co do balkonu to zależy od widoku, mieszkałem w bloku z dużymi balkonami gdzie się mialo nawzajem widok na sąsiada nikt z tego nie korzystał, jedynie by papierosa podczas imprez zapalić. Teraz mam widok na park na 2 piętrze i aż ciągnie by wyjść na zewnątrz ale niestety balkon maly chociaż
Tefes93 - @zielonaMarchewa przypomina trochę moje w pato plycie, IMO uklad nie najgor...

źródło: temp_file.png119062322042475646

Pobierz
  • Odpowiedz
@niemodnie: pod względem umieszczenia okien nie narzekam, aczkolwiek trochę rozmiar okien mnie martwi, ponieważ szerokie będą na ok. 90 cm, lecz wysokie na 2m. Jedyne pocieszające jest to, że blok na przeciwko będzie w odległości ok. 75 m lecz niekoniecznie będzie vis a vis okien. Co do suszarki, to pewnie rzeczywiście zdecydujemy się na konstrukcję typu, pralka na dole, suszarka na górze :).

@Wychwalany: niestety, taki projekt :(. Co prawda
  • Odpowiedz
@Tefes93: I na co dzień sprawdza Ci się taki układ? U mnie widok, będzie stricte urbanistyczny, więc nie będą to niestety tereny zielone, które będą widoczne z balkonu. Dlatego wolę jak jest mniejszy blok, a nie złączony z sąsiadem, ponieważ przynajmniej jest nie co więcej tej prywatności
  • Odpowiedz