Wpis z mikrobloga

Nazywam się Patrick Bateman. Mam 27 lat. Mieszkam w budynku American Gardens przy West 81 Street.

Wierzę w dbanie o siebie, w zbilansowaną dietę, rygorystyczną rutynę ćwiczeń. Rano, jeśli moja twarz jest trochę opuchnięta, nakładam okład z lodu, robiąc brzuszki. Mogę teraz zrobić tysiąc. Po wyjęciu okładu używam balsamu do głębokiego oczyszczania porów. Pod prysznicem używam żelu aktywowanego wodą. Następnie miodowo-migdałowy peeling do ciała, a na twarz żel-peeling złuszczający. Następnie nakładam ziołowo-miętową maskę do twarzy, które zostawiam na dziesięć minut, podczas gdy przygotowuję resztę mojej rutyny. Zawsze używam płynu po goleniu z niewielką ilością alkoholu lub bez alkoholu, ponieważ alkohol wysusza twarz i sprawia, że ​​wyglądasz starzej. Następnie krem ​​nawilżający, przeciwzmarszczkowy balsam pod oczy, a na końcu nawilżający balsam ochronny.

Jest pomysł na Patricka Batemana. Jakaś abstrakcja, ale nie ma prawdziwego mnie. Tylko byt – coś iluzorycznego. I choć mogę ukryć moje zimne spojrzenie… i możesz uścisnąć moją dłoń i poczuć, jak ciało chwyta twoją… i może nawet wyczuwasz, że nasze style życia są prawdopodobnie porównywalne, po prostu mnie tam nie ma.

#cytaty #film #cytatyfilmowe #americanpsycho
k.....l - Nazywam się Patrick Bateman. Mam 27 lat. Mieszkam w budynku American Garden...

źródło: IMG_0503

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz