Wpis z mikrobloga

#przegryw

Siódmy dzień w #kolchoz a mi ni w ząb nie idzie np. stoję i czekam aż mi sami każą zrobić, niby niektóre rzeczy pokazywali mi ale raz i tak jeszcze wszystkiego nie kumam i po prostu tego nie zrobię a oni już chodzą wkurzeni tylko czekam aż zaczną do mnie mieć pretensje. Męczę się tam niemiłosiernie, psycha sięga dna.
K.....D - #przegryw

Siódmy dzień w #kolchoz a mi ni w ząb nie idzie np. stoję i czek...

źródło: temp_file.png2174778785812916767

Pobierz
  • 8
@Drago380 No nie wiem latają wszystko obcykane cyk fuch np. długie kody z pamięci cykają a ja jak ślimak z kartki. Obrotni dynamiczni, kumaci a ja to teraz taka kula u nogi co w sumie przeszkadza więcej bo się pod nogami pałęta i trzeba pilnować. Pracuję drugi tydzień a w zeszłym już zj*by od kierasa dostałem a to dlatego że sebek mi dobrze nie wytłumaczył.
@Kindybal_xD Daj se spokój, jak to nie jest robota twoich marzeń a tym bardziej firma, to nie ma nad czym płakać. Ja w kołchozie miałem to samo, popełniałem dużo głupich błędów, albo np. ktoś powiedział żebym coś przyniósł spod okna, no to zlokalizowałem pierwsze lepsze i to wziąłem. Szkoda tylko, że to nie było okno tylko szyba w drzwiach "garażowych" i nie pod tylko obok xD do dzisiaj nie wiem dlaczego tak