Wpis z mikrobloga

Mireczki czy 1200zl za ten rower to uczciwa cena? Szczerze mówiąc nie znam się w ogóle na temacie. Dla mnie rower to dwa koła, rama, kierownica i hej do przodu. Podobno ma jakieś hamulce na wode czy ciekły azot xD w każdym razie nie na linki. Podobno tez trochę lepsze podzespoły bo ktoś go przytargał z Szwajcarii chyba. Wyglada trochę jak taki do jazdy po górkach pazurkach xD jeśli możecie to powiedzcie mi coś o nim. Proszę bez hejtu. Nie mogę tutaj dodać zdjęcia ale wrzucę kilka w komentarzu. Marka specialized czy jakoś tak. Resztę pewnie ze zdjęcia ogarnięcie.

No i jest jeden problem, lewa przerzutka nie działa, nie wiem jak to ogarnąć bo nie chce się zmienić. Próbowałem wrzucać łańcuch na inne zębatki ale nic to nie dalo. Podpowiedzcie coś ziomeczki
#rower #bike #mtb kiciochpyta #pytaniedoeksperta
  • 4
  • Odpowiedz
@kwiato: no i dostałeś odpowiedź. Jedyny atut tego roweru to marka, ale osobiście i tak bym tyle nie dał. Choć osobiście uważam że 1200 to sporo za taki rower, tymbardziej, że potrzebuje serwisu i widać nie małe zadrapania. Wcale tam nie ma osprzetu z wyższej półki, hamulce może i hydrauliczne ale podstawowe, najtańszy amortyzator, mała rama więc raczej rower dla dziecka.
To taki lepszy rower komunijny.
  • Odpowiedz
Wczoraj wrzucałem ten sam post Mireczki proszę sprawdźcie niżej na moim profilu, tam są zdjęcia


@kwiato: wrzuć jeszcze kilka razy, może ktoś odpowie zgodnie z Twoim zdaniem.
  • Odpowiedz