Wpis z mikrobloga

Chciałbym pracować w ambitniejszej pracy, ale do niczego innego się nie nadaje, pracowałem w hurtowniach (tych z lżejszym towarem) kurierkach, jako przedstawiciel handlowy, obecnie rozwożę towar i dorywczo na uberze też spróbuję. Mam 26lat ale zawodowa kariera to jak student xd Nie interesuje mnie nauka spawania albo "konkret" fach elektryk lub coś podobnego bo ja nie mam do tego żadnej pasji zwyczajnie. Studia to nie mój świat, nie jestem do tego zdolny bo ledwo średnie zdobyłem. Ehh co tu pozostało mi? chłop chciałby się czegoś nauczyć ale nie widzę żadnego wariantu nadal ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#pracbaza #przemyslenia #przegryw
Pobierz johnny_tsunami - Chciałbym pracować w ambitniejszej pracy, ale do niczego innego się ...
źródło: HD-wallpaper-pepe-on-laptop-working-pepe-funny-cool
  • 8
@johnny_tsunami: korpo, jesli umiesz dobrze w internety, szukanie w google, logiczne myslenie, laczenie faktow, to spokojnie mozesz isc na np junior analityka finansowego (AML np.), ew nauczyc sie troche pisania kodu itp. na wlasna reke i isc do IT. Nie trzeba miec wyzszego.
Studia to nie mój świat


@johnny_tsunami: no niestety czasami, żeby mieć nieco ciekawszą pracę warto mieć te studia, nawet takie głupie biurówki. Ale jeśli chodzi o studia to serio, tam jest tyle debili co kończy z wyższym wykształceniem, nie martwiłbym się i przynajmniej spróbował. Myślę, że prawie każdy jest w stanie skończyć studia jeśli będzie miał w sobie trochę samozaparcia i twardej dupy
@johnny_tsunami: same, siedzę w #!$%@? biurowej robocie za niewiele ponad minimalną ktoś mi powie że przynajmniej w biurze siedzę ale szczerze to gdybym nie był taką manualną pierdołą to wolałbym jakimś spawaczem być, przynajmniej miałbym to uczucie że robie coś konkretnego, a tak to wegetuje robiąc nudną robotę w której się nie rozwijam