Wpis z mikrobloga

Anastazja miala ukonczone technikum fryzjerskie we wroclawiu
Anastazja przez ostatnie 8 lat, czyli od 19 roku życia jeździła za pracą do Holandii, Portugalii, Francji.
Anastazja pracowala w hotelu w Grecji od maja.
Ojciec Anastazji mówi wprost, że była lekkomyślną dziewczyną.

Anastazja była na zwolnieniu lekarskim bo poparzyla sobie rękę (pic rel)
i cyk, L4... wolne w pracy, drineczki, jointy, marihuanen i mocno opaleni chłopcy na wieczór.

Zapraszam też do wpisów:
Analiza Anastazji cz. 1: https://go.wykopx.pl/.8qFWN
Analiza Anastazji cz. 2: https://go.wykopx.pl/.8qGAu
Analiza Anastazji cz. 3: (to jest ten wpis)
Analiza Anastazji cz. 4: https://go.wykopx.pl/.8qGD4

#anastazjazgrecji #milosc #bajlando
SebastianDosiadlgo - Anastazja miala ukonczone technikum fryzjerskie we wroclawiu
Ana...

źródło: 354433691_1696043770853527_2814826423577464536_n

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@NicolasLatifi: Powód jest prosty - kobiety mają większy wybór partnerów za sprawą instagrama, facebooka, tindera i wszelkiej innej maści portali społecznościowych i randkowych. 2 - kobiety zawsze wybiorą mężczyznę bogatszego, przystojniejszego i lepiej rokującego na przyszłość. 3 - Mężczyźni mężczyznom zgotowali ten los spermiąc na potęgę do wszelkiej maści kobiet. 4 - Przegrywów zawsze było wielu, po prostu nasze babki/matki żyły w takich czasach że brały co popadnie bo wstyd żeby
  • Odpowiedz
@SebastianDosiadlgo: Wyobraźcie sobie chłopa, który #!$%@? na budowie 10h dziennie. Przecież tam co 5 minut coś na ręke spada albo obciera do krwi. Byśmy w życiu nic nie osiągneli jako cywilizacja jakby brali L4 na takie pierdoły xD
  • Odpowiedz
@dsomgi00: ale #!$%@?. Sam kiedyś poparzyłem dłoń w identycznym miejscu. Przez tydzień nie mogłem nic tą ręką robi, chwytac cokolwiek itd, bo czułem ogromny ból. Ty o poparzeniu myślisz jak o bólu przy miejscowym poparzeniu przez dotknięcie czegoś gorącego (czyli zazwyczaj łagodne formy poparzeń, tj. poparzenie pierwszego stopnia). A tu widać, że to było poparzenie drugiego stopnia (np. wylanie gorącego płynu na skórę). I nie, przy takim poparzeniu masz wyłączoną dłoń
  • Odpowiedz
@dsomgi00: nie no, pewnie, prawdziwy p0laczek jak się oparzy to idzie błagać majstra czy teamleadera o przebaczenie, robi mu loda i proponuje wzięcie bezpłatnych nadgodzin no bo przecież on nie jest byle frajer a robota musi płynąć! Hłe hłe hłe młody daj mi trombke bo nie mam siły już #!$%@?ć a do końca zmiany jeszcze 10 godzin
  • Odpowiedz
@dsomgi00 tak, tak, tak właśnie jest na budowie. Czasem kogoś przywali zbrojona płyta, a czasem nie. Gdy w stopę wbije się gwóźdź, matka odcina stopę i mówi z uśmiechem, "masz, kurna, drugą, nie"?

A poza tym mężczyźni mieszkają w jeziorze i na śniadanie kroją wiatr.
  • Odpowiedz
@Little_Makak jak ktoś stawia za przykład #!$%@? dalej w robocie po tym jak uległ wypadkowi, kiedy lekarz widzi za zasadne wystawienie l4, bo inaczej przecież kierownik pan Janusz jeszcze opóźnienie będzie miał, to jest debilem, a nie bohaterem i pracownikiem miesiąca budowy i koniec kropka.
  • Odpowiedz