Wpis z mikrobloga

Mireczki, zastanawiam się nad wyjazdem do Egiptu jakoś pod koniec sezonu - mowa o Wrześniu / Październiku.

Powiedzcie mi, jak to jest z tą zemstą faraona.
Jest to nieuniknione, czy macie jakieś sposoby aby się przed tym uchronić? Wiem, że butelkowana woda myć zęby, ale przed samą wodą raczej się nie uchronie, bo przecież owoce i warzywa też są w niej opłukiwane.

Dodatkowo, polecalibyscie bardziej wrzesień czy październik na wyjazd do Egiptu? Zamysłem jest opalanie i zwiedzanie raf koralowych. Z tego co widzę w google temperatura nie różni się zbytnio w tych miesiącach.

No i zasadnicze pytanie:
Hurghada czy Sharm el Sheikh?

#egipt #wczasy #pytanie #wakacje
Yakooo - Mireczki, zastanawiam się nad wyjazdem do Egiptu jakoś pod koniec sezonu - m...

źródło: egipt_0

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@Yakooo ja byłem pod koniec listopada, pogoda w sam raz ale dni krótkie. zemsty faraona nie odczułem ale zabrałem sobie nasza wódkę do dezynfekcji ( ͡º ͜ʖ͡º) jeśli chcesz rafy do do Marsa jedź
  • Odpowiedz
@Yakooo jak chcesz jechać w tym terminie i zależy Ci na rafie to zdecydowanie marsa alam i hotel zatokowy - najcieplej i najmniej wieje. W hurghadzie w ogóle nie ma raf przy hotelach albo szczątkowe, w sharm jest trochę lepiej, ale to wciąż nie poziom marsa.

Co do zemsty to ¯_(ツ)_/¯. Byłam kilka razy i nigdy nie złapała, co najwyżej jakas pojedyncza mniej zdrowa wizyta w toalecie, ale na poziomie takim ze
  • Odpowiedz