Wpis z mikrobloga

Jak to jest z tymi rejestratorami/fotoradarami? Wczoraj w nocy moje auto przejeżdżało przez skrzyżowanie ze screena. W aucie zawsze jest włączony Yanosik na telefonie i z Waze na wyświetlaczu auta. Obie aplikacje zasygnalizowały 'rejestrator przejazdu na czerwonym świetle' więc kierowca nie zdjal nogi z gazu. Zapalił się flash lampy.

Nie za bardzo kumam, poogoglalem i faktycznie stoi tam fotoradar. Czy rejestratory przejazdu na czerwonym zawsze mają fotoradar? Nie wydaje mi się bo w Warszawie istnieją rejestratory przejazdu na czerwonym świetle które nie mierzą prędkości. Aplikacje wydały niepoprawny komunikat?

#motoryzacja #yanosik #waze
Wygrywzwyboru - Jak to jest z tymi rejestratorami/fotoradarami? Wczoraj w nocy moje a...

źródło: temp_file.png5059440623483672388

Pobierz
  • 6
@Wygryw_z_wyboru Pytanie nie związane z fotopstrykiem.
Jaki sens jest używać Ważę w połączeniu z Yanosikiem?
Pytam poważnie, na codzień jeżdżę z Yanosikiem. Często wbijam adres by mnie poprowadził, a Ważę mam zainstalowany jako zapasowa nawigacja, ale jej nie uruchamiam. Stąd moje pytanie
@Wygryw_z_wyboru: to skrzyżowanie, które pokazujesz jest oznakowane, że jest fotoradar plus na chama stoją postawione dwa żółte fotoradary po przeciwnych kierunkach. Samo to już powinno dać do myślenia. One rejestrują przejazd na czerwonym plus prędkość. Same fotoradary przejazdu na czerwonym wyglądają jak kamery monitoringu pomalowane na żółto i zamocowane są wysoko na słupie