Wpis z mikrobloga

@CzystaOdra: przecież złomowanie Janoszek to jak strzelanie do pustej bramki, z Najmanem zawsze było ryzyko że mu w końcu #!$%@? (choć w obecnej formie nie wiem czy dałby sobie radę) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
a to Stanowski umie coś innego?


tego nie wiem, ale wiem że 711 połączeń nie jest w stanie tak prześledzić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
przecież złomowanie Janoszek to jak strzelanie do pustej bramki


@Tamyolo: stanowski prawie zawsze wali do pustej bramki, ale tych pustych bramek jest bardzo dużo i warto w nie walić bo zazwyczaj chodzi o jakieś patologie
  • Odpowiedz
bo zazwyczaj chodzi o jakieś patologie


@peetee: tak, i dzięki niemu te patologie zyskują większą popularność. Gdyby nie Stanowski nie słyszałbym nigdy o Mai Staśko, Najman funkcjonowałby jako postać historyczna zaginiona po #!$%@? od Pudziana 10 lat temu a Jaś Kapela byłby lewicowym ćpunkiem znanym jedynie czytelnikom Krytyki Politycznej a nie gwiazdą patowalk. Dodatkowo, jak wspomniano wyżej, jak chodzi o afery kumpli to Stanowski dziwnym trafem jest bardzo mało dociekliwy. Serio,
  • Odpowiedz
@CzystaOdra: ja to jestem w szoku, bo zdarza mi się oglądać TV i nawet kojarzę w miarę te wszystkie pseudo-gwiazdeczki bez dokonań, ale o Natalii Janoszek usłyszałem dopiero tu i teraz, aż musiałem sprawdzić kto to jest i o co chodzi xD
  • Odpowiedz
Najman funkcjonowałby jako postać historyczna zaginiona po #!$%@? od Pudziana 10 lat temu

@loginnawykoppl: zwłaszcza że walczył wtedy na Fame no ale tak by było.

Co do Kapeli można się chyba zgodzić ale Staśko prędzej czy później ktoś inny dałby „rozgłos” bo to zbyt kontrowersyjna i atencyjna postać
  • Odpowiedz
@loginnawykoppl: Masz rację. Stanowski kreuje teatr dla gojów, żeby sobie zarobić na aferach które sam wykreował. W Polsce większość celebrytów jest znanych tylko dlatego, bo są znani- większość to rodziny starych komuchów związanych z systemem. Typiara z poza układu i w sumie taka sama jak celebryci, ale nie ma ochrony to Stano dziennikarskie zero obrał sobie ją jako łatwy cel dla popularności, rozgłosu i kasy.
  • Odpowiedz