Wpis z mikrobloga

@zbigniewtomasz:
Qoorvaa mać !!! co wy z tym "imo"?
Piszta łaskawie po polsku.
Jeśli macie ograniczony i ubogi język, to podpowiem parę wariantów:
- w moim przekonaniu ...
- według mnie ....
- moim (skromnym) zdaniem ...
- wydaje mi się ...
- mam wrażenie ...
- mam odczucie ...

Mogę podać jeszcze inne jak za mało - ale póki co radzę potrenować i przećwiczyć z tymi wariantami ( ͡°
  • Odpowiedz
@zbigniewtomasz dlaczego Lenga też się nie odetnie zdecydowanie od nich? Co mu to daje? Czy arcybiskup nie może powiedzieć mu prosto z mostu: "Chłopie przeginasz. Co Ty odpierd***sz w tym Baranowie, ogarnij się." Kto jak nie on? Trzymanie z takim oszołomem raczej mu przysparza problemów niż korzyści. Do Watykanu w końcu może dojść, że ma jakieś niejasne stosunki z facetem, który jest na wylocie i może wyłapać też ekskomunikę, a wtedy co?
  • Odpowiedz
@Pan_Precz: Deo Gratias za ten głos tradycji. Zgadzam się w uniżeniu że nie ma w tym miejscu miejsca na taki modernistyczny język. Obiecuje poprawę.
@galicjanin po mojemu, abp Lenga żyje w swojej bańce zamknięty, wie tyle ile mu Misiek powie. A mówi że walczy, że broni tradycji, że wszyscy posoborowcy źli. Nigdy nie dojdzie do skutku jakieś poświęcenie bazyliki Baranowskiej czy inne ale sprzeciwu wobec żywicieli z Watykanu.
  • Odpowiedz
@zbigniewtomasz aż dziwne że nikt z jego otoczenia mu nie wytłumaczy kim jest naprawdę Woźnicki ani nie pokaże mu filmików z YT. Nawet sam Lenga nie jest na tyle kumaty i nie zorientuje się z kim ma do czynienia rozmawiając z nim chwilę twarzą w twarz, bo to od razu widać, że z nim jest coś nie tak.
  • Odpowiedz