Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@10129: ale co ci sie nie zgadza? tak wlasnie napisales. ze hack n slashe to gry dla ludzi bez zycia, ktorzy w autystycznym transie beda klikac to samo przez setki godzin dla lepszego numerka w itemie. i ze ja jestem normalny wiec powinienem grac w inne gry.
@SmugglerFan: nigdzie nie napisałem, że gatunek hack n slash polega na tym, że gra ma być jak praca na cały etat. że to gry dla ludzi bez życia też chyba nie napisałem, diablo3 było przeciwieństwem takiej gry.

nie mieszaj swoich interpretacji z moimi słowami.
@10129: polowa tego komentarza do ktorego zalinkowalem to twoje tlumaczenie ze wlasnie hack n slash ma byc grindem.

tez od strony gracza, jakbym miał w to pograć 10h i koniec to bym zapłącił, ale 20zł albo spiracił. 300zł? oczekuje od gry w tej cenie paruset godzin rozrywki co najmniej

to jest normalne dla ciebie? zeby grac w jedna gre co najmniej pareset godzin? to jest wlasnie cos co mozna nazwac druga
polowa tego komentarza do ktorego zalinkowalem to twoje tlumaczenie ze wlasnie hack n slash ma byc grindem.

nie. grind to: "something that is hard work and physically or mentally tiring"
nigdzie nie napisałem, ze takie coś ma występować w tym gatunku.

to jest normalne dla ciebie?

tak, oczywiście. tak jak strzelanie na strzelnicy do tarczy godzinami miesięcznie przez lata.

zeby grac w jedna gre co najmniej pareset godzin? to jest wlasnie cos
nie, nie można. druga praca/grind to jest wtedy kiedy gra zawiera nieprzyjemne czynności które musisz robić aby móc się bawić albo jak zawiera bardzo dużo wiedzy/wymusza granie optymalne.

jak w przykładzie opa, lost ark to mmo zbudzane wokół dojenia gracza z kasy.


@10129: no wlasnie, trzeba byc nienormalnym zeby uwazac grindowanie przez setki/tysiecy godzin baala czy dungeona w d4 czy tych kilkunastu mapek w cod4 za przyjemna czynnosc.

tak samo jak
no wlasnie, trzeba byc nienormalnym zeby uwazac grindowanie przez setki/tysiecy godzin baala czy dungeona w d4 czy tych kilkunastu mapek w cod4 za przyjemna czynnosc.

to nie grind jak sprawia przyjemność.
no, albo w LoLa jak ludzie grają latami. ciągle to samo. szaleństwo

tak na serio, prawie miałeś przebłysk samoświadomości.
o tutaj

nie rozumiem

to idealnie podsumowuje rozmowę.

jedyne co jesteś w stanie zrozumieć, to to co sam robisz. wszystko inne nienormalne,