Wpis z mikrobloga

@Xeni323: leeee ja mialem wieksze niz na zdj. ja mailem takie co wlasnie zakrywaly cale teczowki, ze cale czarne galy mialem. wtedy mieszalem mefe dawkami 300 mg doustnie przyjmuajc 30 minut wczesnije 75 mg moklobemidu. donosowo zdarzalo sie 100-200 mg. tolerancja byla na mefe wtedy bardzo mala, wrecz zerowa.
@Xeni323: Miewałem większe, a najlepsze że to nie ma (przynajmniej u mnie) żadnego przełożenia na fazę. Czasem oczy całe czarne przy niewielkiej dawce i lekkiej fazie, a czasem srogi stan i oczy całkiem w normie. Nie wiem od czego to zależy.
@Xeni323: mega szczekoscsisk taki ze cala jama ustna w srodku pogryziona policzki od wewnatrz itd zeby tak bolaly ze jedzenie bylo dla mnie koszmarem a momentami mialem troche objawy zespolu serotononinowego i musialem otwierac okno itd bo bylo mi mega goraco ogolnie nie polecam tak robic to nie jest bezpieczna zabawa grozi zespolem serotoninowym mieszanie moklobemidu z takimi rzeczami
ale faza zajebista, pierwsza bombka jak wleciala, to konia 2 godziny walilem
@j0shva: mi najlepszy miks wyszedł zupełnym przypadkiem. Miał być cmc ale frajer opchnal mi chyba jakies cec. W pół godziny wciągnąłem z 0,5 g i takie nic jakaś lekka stymulacja ale w między czasie doszła mi paka z czarodziejem czy China white. Jak ściągnąłem pierwszego bucha doznałem czystej rozkoszy. Czułem ogólnie wjazd na krążenie srogi ale mogłem. Umrzeć nawet, przez pół godziny siedziałem jak wryty patrząc się przed siebie w głowie
@Fitek22:

dorzucanie jednego jak i drugiego już nie dawało tego stanu powtórnie

to jest w tym syfie najgorsze. nie dosc, ze masz chec na ciagle dorzutki i checsz tylko wiecej, to musisz brac coraz wiecej, zeby poczuc to, co na poczatku. po czasie mnie to zaczyna meczyc i m.in. przez to wszelkiej masci krysztaly, b-k itp. rzeczy mi sie zbrzydly, a wczoraj 1szy raz od 1.5 msc sprobowalem i pod koniec,
@j0shva: no tak to już jest, też ja często zawsze wymieniałem zabawki plus zerowalem się zawsze dxm szczególnie po opio, teraz deksa nie zarzucałem od paru miesięcy i widzę ile on ułatwiał przy odstawianiu opio zupełnie inny mindset jakaś nadzieja a teraz mały horrorek w głowie ale jutro mają mi przyjść edable z odmian cbd to na parę dni skucia będzie może się uda zejść z dziadostwa bo już i tak