Wpis z mikrobloga

@sk131: wczoraj przy okazji meczu z Niemcami dostałem jeszcze freebet 23zł i w jego regulaminie było napisane, że w jednym momencie na koncie gracza może być tylko jeden bonus/freebet także chyba nie ma co zwlekać tylko obracać wszystkim jak leci i dopominać w razie zwłoki, a nie czekać do ostatniej chwili aż łaskawie dadzą to co sie człowiekowi należy. po tagu widać jaka to firma
@sk131: w przypadku tego bonusu jest 7 dni na obrót tylko nie wiem czy liczą go od postawienia zakładu na bramke czy od chwili pojawienia sie tych 600zł. Gdyby w gre wchodziła pierwsza opcja to odejmując 3 doby które mają na jego przyznanie zostają już tylko 4 dni na obrót.. Niby do zrobienia, ale nie da sie oprzeć wrażeniu, że wszystko robione jest żeby człowiekiem zakręcić i jak tylko sie da
@dusigrosz69: No to jeszcze lepiej XD ja w sumie założyłem to konto zanim doczytałem, że jest tylko te 10 dni (czy 7), jakbym to wiedział to bym olał tę promocję, bo pewnie i tak się nie uda, zwłaszcza że sezon ligowy w kopanej się skończył i raczej i tak szybko wszystko stracę
@dusigrosz69: Dalej nic. Jeszcze dopiero dziś się zorientowałem, że nie można grać środkami bonusowymi, jeśli masz jakieś środki w depozycie XD

Zapytałem o to na chacie, czy mogę wypłacić depozyt i czy to będzie mieć wpływ na otrzymanie tych 600 zł za mecz Polska-Niemcy i gość mi odpisał, że wypłacenie środków MOŻE skutkować nieprzyznaniem bonusu ( ͡° ͜ʖ ͡°).

W sumie jeszcze mi przyszło do głowy, że