Wpis z mikrobloga

No to szanowne Mirki i Mirabelki z #wroclaw

Dostaniemy w końcu realną szansę żeby zobaczyć jakby wyglądał Wrocław gdyby zabrać kierowcom dostęp do Kazimierza Wielkiego bo czeka nas od 24 Czerwca do końca wakacji piękny remont sieci ciepłowniczej.

Całość dostępna tutaj

Ja tam stawiam dolary przeciwko orzechom, że aktywiści będą piać z zachwytu, a mieszkańcy będą kląć na czym świat stoi.

Już nie mogę się doczekać tego cyrku xD
Darth_Gohan - No to szanowne Mirki i Mirabelki z #wroclaw 

Dostaniemy w końcu realną...

źródło: a1

Pobierz
  • 36
@Rad-X: Ja to na miejscu aktywistów bym już pisał petycję żeby nie wylewali asfaltu tylko trawę sadzili. Przecież jedne pas starczy na autobusy, a deptak się przyda w mieście. Taka okazja się nie powtórzy.

@C12H16N2 Pomorska zamknięta, Kazimierza Wielkiego zamknięta. Znając życie pewnie jeszcze kilka kolejnych remontów o których nikt nie pamięta wpadnie. Będzie super jak co roku w wakacje.
Przecież ruchu samochodowego przez wakacje w ogóle nie ma.
Do przedszkoli
@Rad-X: W sumie co się ograniczać. Jeden pas na trawę. Drugi na łąki kwietne. Na miejscach parkingowych wrzucą drzewa. Zostanie pas dla autobusów. Mówię Ci stary dogonimy Sztokholm / Oslo / Kopenhagę / Amsterdam jednym ruchem xD

@nabbek Pamiętaj proszę, że we Wrocławiu dawno żaden remont - szczególnie taki który dotyczył czegoś co jest położone w ziemi nie skończył się w terminie. Tutaj może być ciut lepiej bo trasę robili już
@rybak_fischermann: Jakby ktoś ruszył fosę i puścił tam samochody to aktywiści przecież by go na taczkach wywieźli. Nie ma szans.

To można tak samo między bajki włożyć jak jakikolwiek łącznik puszczony od skrzyżowana ze Ślężną/ Dyrekcyjną w stronę Powstańców Śląskich i dalej do Zaporoskiej i Tęczowej.

Skończy się na zamknięciu WZ, puszczeniu BusPasa od Psiego Pola przez Podwale w całości aż do Wyścigowej bo są takie pomysły i to już nieraz
może wrócą do planów zasypania fosy - puszczenia tamtędy obwodnicy, a trasa WZ zgodnie z nowymi planami - tramwaje, rowery, ruch pieszy...


@rybak_fischermann: i ta jedna droga miałaby pomóc? Jeszcze ze 2 dodatkowe fosy trzebaby znaleźć, żeby można było Kazimierza Wielkiego zamknąć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Darth_Gohan: kiedyś taki plan był, ale to zanim WZ w obecnym miejscu zrobili. Wtedy jeszcze miało to sens
A łącznik przez Tęczową miał powstać zanim będzie most na śródmiejskiej obwodnicy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ważne, że rezerwa jeszcze zostawiona.

@Ogau: Podwale w jedną stronę, Fosa w drugą i gdzieś pomiędzy tramwaje, chodniki, ścieżki rowerowe, pas zieleni, miejsce do parkowania...
rybakfischermann - @DarthGohan: kiedyś taki plan był, ale to zanim WZ w obecnym miejs...

źródło: wro

Pobierz
@rybak_fischermann: Rezerwa została tylko co z tego jak masz kamienice na Pułaskiego i zawsze tam będzie jeden pas. Nic z tym nie zrobią. Więc nie będzie to zbytnio sensu miało.

To z fosą to właśnie kojarzyłem, że to jakiś stary plan.

Panie miejsc do parkowania to raczej by nie było bo obecnie to raczej dążą do tego żeby je zlikwidować.

@KupujacKarmeDlaKotaNieMajacKota No niestety znając życie to się to rozleje na większą