Wpis z mikrobloga

Odkurzacz Bosch flexxo 4 nie polecam tego gówna. Ciągle się coś łamie, psuje kupisz nową cześć to ona znowu się złamie. Na allegro widzę że chyba wszystkim się psuje albo szczotka albo łamie pojemnik bo głowie te części sprzedają.
Ogólnie ciągnie dobrze ale jest awaryjny.
Jeszcze nigdy nie miałem problemów z żadnym odkurzaczem ?! A tu takie gówno jak Bosch flexxo serie 4. Myślałem że jak Bosch to będzie... ale nie jest!
#bosch #agd #ekologia
  • 6
@Belzebub: Przecież zaletą tych flexxo to jest tylko to, że mają szeroką szczotkę, nic więcej xD
Mocy żadnej nawet na najwyższym trybie, plastiki cienkie jak reklamówka, tragiczny system odkurzacza ręcznego, to do Samsunga Jet90 czy Dysona, albo nawet Tefali z funkcją flex podjazdu nie ma żadnego xD
  • 0
@Notakaprawda: max 2 tys zł.
W życiu się odkurzaczami nie przejmowałem i nie pamiętam żeby moi rodzice się przejmowali bo poprostu działy. A tutaj ten ciągle coś.. delikatnie trzeba się z nim obchodzić bo jak się coś źle zrobi to zaraz się psuje. A wiadomo że to jest odkurzacz nie mam zamiaru się z nim cackać... A mimo to się psuje.
@Belzebub: Masz jakieś dywany/chodniki w domu? Jak tak to bierz Samsunga Jet90 complete, jak nie to wersję multi. U mnie żona ma #!$%@? na punkcie dywanów w każdym pomieszczeniu, bo podobno przytulniej (xD) to wziąłem complete. Jak same twarde podłogi to multi.
  • 0
@Notakaprawda: to complete. Tak myślał że Samsunga polecisz.
Tak teraz sobie na niego patrzę, tam są aż 4 szczotki? A jest możliwość żeby zrobić z niego krótki odkurzacz? Wiesz taki mały jak do auta.