Wpis z mikrobloga

@qzder nie wiem jaki masz gust ale totalnie 'the employees' w Teatrze Studio, 'powrót do reims' w nowym był super i 'cząstki kobiety' w TR. daj znać czy coś ci podpasowało z tego jeśli sie wybierzesz
()
  • Odpowiedz
  • 0
@sidhellfire: dziwny przypadek psa nocna porą wczoraj bylem z 7 znajomymi. mi baardzo się podobało, reszcie tez. dzięki za polecenie! szkoda ze kolejne trzy sztuki to musicale, bo tak to też poszedłbym w ciemno ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@kiwi_intrygant: czastki kobiety, powrot to reims obecnie nie graja. the employees najbliżej w wrzesniu, a potem w grudniu.
Chce kupic na grudzien, ale widze ze miejsca są nienumerowane, podczas spektaklu sie stoi, czy cos?
  • Odpowiedz
@qzder w Employees deal jest taki, że na środku sceny jest wybudowana ogromna kostka i wokoło niej można siedzieć, leżeć albo chodzić przez cały spektakl. Są też pozostawione 3 rzędy tradycyjnych foteli teatralnych ale one też są nienumerowane. polecam bić się o te fotele bo wygodniej się siedzi.
ale też bez paniki bo w trakcie przebiegu spektaklu można dowolnie sie przemieszczać i zawsze możesz zmienić miejsce.
koniecznie daj znać czy ci podszedł
  • Odpowiedz
  • 1
@kiwi_intrygant: wczoraj byłem na employees. gruba rzecz. jak dla mnie zbyt poetyckie, za dużo formy, a za mało treści, ale koniec końców i tak oglądałem z paszczą w podłodze. moja dziewczyna zachwycona, reszta znajomych, która zabrałem ze sobą też zadowolona. dzięki za polecenie, było warto, bardzo!
  • Odpowiedz
@qzder akurat wczoraj o tobie myślałem bo mi mignęło, że grają Employees ʕʔ bardzo się cieszę, że ci się w miarę podobało i w sumie ogromne dzięki za zaufanie w tym temacie, bo to jednak jest wydanie hajsu w ciemno na coś co polecił jakiś random z internetu. i dzięki, że się odezwałeś po takim długim czasie, zrobiło mi się ciepło na serduszku, że to moje pisanie o
  • Odpowiedz