Wpis z mikrobloga

@Aster1981: bo cyfrowy preorder po prostu nie ma logicznego sensu. Nawet jak ktoś ma nadal zaufanie i koniecznie chce zagrać w dzień premiery, to może kupić po prostu dzień/dwa przed premierą. Kupno gry teraz dosłownie nie daje NIC.

Nigdy nie zrozumiem tego procederu.
  • Odpowiedz
@lord-nihilus: co w zwiazku z tym? Masa ludzi i tak chciala grac od momentu jak bylo mozna.

@Medonix: co za roznica czy kupisz dzien czy kwartal przed premiera skoro i tak chesz miec gre od momentu jak tylko pojawi sie mozliwosc grania?
  • Odpowiedz
Zawsze mam bekę z ludzi którzy nie mają własnego zdania i decyzje o tym czy dana gra jest dobra czy nie podejmują na podstawie tego co piszą inni w internecie.
  • Odpowiedz
@Medonix: no i zwykle po informacjach o grze i zwiastunach kupuja; zwykle przeciez dopiero jak sie zaczyna duza kampania przed premiera, wiec ostani miesiac, moze kwartal. Promocji od duzych wydawcow nie ma, jak daja jakies ceny to sie ich trzymaja.
  • Odpowiedz
@Aster1981: no nie ostatni miesiąc bo ludzie kupują jak tylko pre-order wystartuje, a nawet ten miesiąc przed to dla mnie za wczas, nieraz ostatniego dnia wyjdą przecieki jak gra jest słabo zoptymalizowana.
  • Odpowiedz
@Medonix: czesc owszem kupuje szybko, gdy jest jakis wczensijeszy doste do bety etc, ale tak to masowe zakupy sa jak sie rozkreca kampania promocyjna tuz przed premiera.

I jak pisalem, jak ktos chce grac w dany tytul to lepsza czy gorsza optymalizacja niewiele zmienia. W sumie dzis wszyscy sie nastawiaja ze gra bedzie silnie patchowana tuz po premierze.

No i nonamowe tytuly nie maja duzej przedsprzedazy, tylko duze produkcje od sprawdzonych
  • Odpowiedz
@HouseBrand:

1. Pierwsze pytanie to czy jeśli kupie w połowie gameplayu (w normalnego cp77) to czy mogę sobie dodać to do save czy nie.
2. Oceniam nie po opiniach, a nagraniach gameplay, a tutaj mogę grać sam bo mam podstawkę. A czy PL będzie miało content który jest ciekawy to #!$%@? wie xD
  • Odpowiedz