Wpis z mikrobloga

Halo #wykop #ios #moderacja @m__b kiedy w apce będzie można normalnie dodać zdjęcie do wpisu na mirko, a nie przez udostępnianie z galerii na iOS, po czym i tak jest to bez sensu, bo nie da się wtedy wpisać tekstu do wpisu. Można kliknąć w formatowanie (bold, italic), ale wtedy nie ma znaczenia, co wpiszę, bo nie ma przycisku do zapisania tekstu, a cofnięcie się przez klik w strzałkę w lewym górnym rogu powoduje cofnięcie się do mirko, a nie do wpisu z – cudem – dodanym zdjęciem. Serio, tyle to wam zajmuje? Tak prosta rzecz? Ogarnięcie nowej apki do nowego Wykopu?
  • 11
  • Odpowiedz
  • 2
@m__b: o innych syfach, jak niemożność klikania w obrazki (i linki), losowe otwieranie zdjęć (gdy w końcu załapią klik w apce) w zewnętrznej przeglądarce oraz cofanie z komentarzy wpisów we własnych zainteresowaniach (czy ja to się nazywa) nie do listy wpisów w ramach zainteresowań, tylko do głównej mirko nie chce mi się nawet wspominać. Jestem tu 14 lat i nie pamiętam, żeby był aż taki pierdzielnik, serio.
  • Odpowiedz
  • 1
@OneNightInTokyo komentuję czyjś komentarz pod wpisem na mirko. Komentarz tego kogoś usuwa moderacja. Próbuję podejrzeć listę komentarzy. I takie wuja - ładuje listę w nieskończoność. Dałbym jakiegoś Lenny’ego, ale… xD
  • Odpowiedz
  • 0
@exhale: nie no, masz rację. Zapędziłem się. A na poważnie to żenada, że z chwilą startu #wykop20 nie było gotowej oficjalnej apki, a jak już się pojawiła z kilkumiesięcznych chyba poślizgiem, to działa tak, jakby ją zrobili z chińskiego gównolitu xD
  • Odpowiedz