Wpis z mikrobloga

@Maniakrzelaza: XDDD raczej więcej ludzi ma beke z gamoni. Program konfy XDDD to te 100 punktów memcena? Które nie istnieją? Czy wespół z towarzyszami i oficerami prowadzącymi z Rosji próbują przetłumaczyć ruski ład? XDDD
  • Odpowiedz
@dyzmund może chodzi o program prezydencki bosaka, w którym chciał dodać do definicji małżeństwa posiadanie dzieci, zastrzec możliwość bycia sędzią tylko dla katolików albo wprowadzić polonijne okręgi wyborcze czy sędziów pokoju XD
  • Odpowiedz
Konfa dziękuje za darmową reklamę. Wiecej hejtu na konfe > wiecej ludzi interesuje się programem konfy > wiecej ludzi głosuje na konfe


@Maniakrzelaza: Ja zobaczyłem o co się rozchodzi z beką na konfe na wypoku, zainteresowałem się programem, teraz mam jeszcze większą bekę z konfy. To ja dziękuję
  • Odpowiedz
Konfa dziękuje za darmową reklamę. Wiecej hejtu na konfe > wiecej ludzi interesuje się programem konfy > wiecej ludzi głosuje na konfe


@Maniakrzelaza: tak, tak, idąc logiką tej naiwnej bajeczki konfy im więcej ty będziesz pisać takich komentarzy tym więcej będzie lewaków na świecie. Lepiej odetnij sobie internet, bo za każdym razem jak piszesz, że konfa jest dobra, to odsetek osób homoseksualnych w społeczeństwie rośnie xDDDDDD
  • Odpowiedz
@Blaskun: fajna zmiana tematu, ale co mnie PO obchodzi? I tak nie zagłosuję na centro-prawicę. Konfiarze są jak te stare baby w sondach ulicznych. Powiesz coś na PiS to ona: "a Tusk co robi?!!!" xD
  • Odpowiedz
@ananasowy:A nie sorry myślałem, że to kolejny wysryw z bieżącej serii i nawet nie czytałem napisów. Widzę, że nowa seria wysrywu została narzucona z centrali xD
Że niby korwinoiwcy tacy sami jak pis? xD Przecież to piaiory i kosomici to dwie strony tego samego medalu.
Ale będę kisnąć z neurokodomitków jak ich Tusk pójdzie pod rękę z Kaczyńskim.
Myślę, że kuce nie są na tyle głupi, żeby iść w koalicję z
  • Odpowiedz
@kobrys13: dlatego go schowali ostatnio i nie szuruje tak bardzo... ale ja tam w niego wierze- przed samymi wyborami wyskoczy znowu i odwali protokół 1 procent.
@Maniakrzelaza beka beka. Bo zamiast sie odnieśc do tego co napisałem, wolisz kucowac o tym jak wielka i silna jest konfederassija... na barkach tiktoczkowego typa, który jest coraz bledszy z powodu szperania za jego bratem oraz nim przez prokuraturę... i nie. Choc sprawa wypłyneła celowo
  • Odpowiedz
  • 13
wiecej ludzi interesuje się programem konfy > wiecej ludzi głosuje na konfe


@Maniakrzelaza: im więcej by się was kuce zainteresowało programem konfy, tym mniej by was na nich głosowało. Brak w planach obniżki podatków i brak panu redukcji wydatków, a wy ciągle, że liczy się gospodarka xD
  • Odpowiedz
xD ciekawe po ilu minutach usuniesz


@Docent_Jan_Mula: nie usunę, chcę żeby inni widzieli jak się ośmieszasz

Koalicja Obywatelska i je*anie prywaciarzy? XDDDDD Lewica i KO (centroprawica) w jednym szeregu? xDDDD Przecież jedyna partia dalsza od Lewicy niż KO to jest Konfa
  • Odpowiedz