Wpis z mikrobloga

A teraz serio, ulubiona gra z dziecinstwa w okolicach 2000 roku (31lvl u mnie)

Sorry rozowe paski, chcialem dla was dodac simsy ale ankieta ma max 10 odpowiedzi :P

Moim best pick jest Tony hawk chyba, najlepuej zrealizowane soundtracki, ktore weszły w mózg i wyrobily gust muzyczny na kolejne lata i zainteresowały deskorolką

seria gta, podobnie, radia zajebiacie zrealizowane i oddające klimaty roznych subkultur w roznych latach, na szczescie nie zainteresowała gangsterką xD

max payne zamyka podium, świetna muzyka i niepodrabialny mroczny i brutalny klimat gry, samotność, zemsta, walka z wewnetrznymi demonami i przestepczością

(btw szkoda ze rockstar postawił na rozwijanie glupkowatego GTA V zamiast gier zblizonych klimatem go gta 4/ max payna - ale na gta v jednak jest hajs od 10lat, wiec ciezko sie dziwic)

#gry #feels #ciekawostki #muzyka

ulubiona gra/seria gier

  • GTA 3 / Vice City / San Andreas 26.8% (45)
  • Tony Hawk 6.5% (11)
  • Max Payne 7.1% (12)
  • Counter Strike 1.6 11.3% (19)
  • Warcraft 3 6.0% (10)
  • Fallout 7.1% (12)
  • Mass Effect 5.4% (9)
  • Call of Duty 6.0% (10)
  • Diablo 13.1% (22)
  • The Elder Scrolls 10.7% (18)

Oddanych głosów: 168

  • 12
  • Odpowiedz
@elo_: u mnie san andreas chyba najwięcej czasu...nfsy też, diablo 2 też, ale na san andreas po ograniu i odwiedzeniu każdego cm mapy przez granie przez 5 lat dzien w dzień przyszedł czas na mody...to dopiero się zaczęło...potem SAMP...czasowo gra mi zjadła pół życia jak miałem 18 lat i bym wtedy podliczył :D
  • Odpowiedz
@elo_: Do dziś pamiętam jak dostałem Fallouta 2 pod choinkę (kolekcja klasyki, niebieskie pudełko. Do dziś je mam) I od tej gry wszystko się dla mnie zaczęło :D
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Majla: xD ja panietam jak mialem pogadanke bo u ziomka gralismy w san andreas z tak zwanym "hot coffee mod" gdzie mozna bylo miec dziewczyne i ja ordynarnie ruchać xD
i ofc ja tam babke posuwam a tu matka ziomka wpada z naleśnikami xD wyszedlem na perwa, bo to ja siedzialem przy klawiaturze akurat
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Howkiee: switna gra z izometrycznym widokiem, pamieyam, ze wyszlo jeszcze cos podobnego co nazywalo septera core, ale nie podobalo mi sie to az tak jak fallout 2, 3ka i new vegas tez mialy klimat, ale to juz nie bylo to samo
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@fff112: pamietam jak arhn. eudodal filmik z wytlumaczeniem, ze mody do san andreas byly w kodzie gry od zawsze, po prostu developerzy zrezygnowaliz niektorych pomyslow zeby byly w grze, i z wielu watkow w historii,
szkoda troche, chociaz i tak san andreas byla i jest klasykiem
  • Odpowiedz