Wpis z mikrobloga

#prawojazdy Mirki, w 2k18 zacząłem kurs (wszystko opłacone), zdałem egzamin teoretyczny, zostało mi do wyjeżdżania raptem kilka godzin i.. przerwałem wszystko, teraz chciałbym dokończyć prawko, nawet nie chcę tych godzin do końca wyjeździć tylko żeby instruktor "klepnął" możliwość zdania praktyki w wordzie. Moje pytanie czy taki kurs przepada czy na spokojnie mogę kontaktować się z instruktorem który mnie już pewnie nie pamięta z prośbą o dopięcie tego kursu?
  • 6
  • Odpowiedz
@Ruadrr: a ch uj wie co ty myślisz że specjaliści od prawa drogowego i kursów na prawo jazdy siedzą na wykopie o 2 nad ranem? Mordo wrzuć jakiegoś pterodaktyla a nie poważne pytania zadajesz
  • Odpowiedz
@Ruadrr: Wydaję mi się, że dla instruktora trochę kiepsko będzie klepniecie Ci ukończenia kursu po 5 latach i wydania dokumentów do WK w celu zrobienia dok. profilu kandydata na kierowcę ;)
  • Odpowiedz
@Ruadrr raczej przepadło skoro nie wyjeździłeś godzin, a przez parę lat zmieniły się też przepisy. Nikt Ci nie klepnie od tak papierów, chyba takie czasy się skończyły. Każdy będzie chciał zarobić na tym żebyś wykupił jazdy, niż wziąć łapówę i ryzykować czymkolwiek.
  • Odpowiedz