Wpis z mikrobloga

Jak widzę te wysrywy na tagu #p0lka #tinder itp. To mam przed oczami typa, który najchetniej wprowadził by jakiś szariat i nie pozwalał kobietą być w więcej niż jednym związku przez całe życie. Straszne #przegryw piszą takie rzeczy. Dowartościujcie się w inny sposób niż szkalowanie lasek albo ciągłe użalanie się nad sobą.. chociaż w głębi ducha liczę, że takie wpisy tworzą jakieś troll boty a nie ludzie :D
  • 47
@boss69: no tak
To są takie zakompleksione typy, które nic nie osiągnęły w życiu i mają się za lepszych od kobiet ze względu na płeć. Przegrywając w swojej piwnicy piszą jakie to kobiety są głupie, chwilę po obejrzeniu filmiku influancerki która zarabia dużo hajsu na reklamach albo po czytaniu komentarzy kobiet które osiągnęły w życiu dużo wiecej niz takie przegrywy głupiutkie. Z nienawiści i zawiści wiedzą, że szariat to jedyne co
@awkaaoda: Wcześniej kobiety przez presję społeczną brały byle kogo i na imprezach jeden wuj żalił się drugiemu, że żona od ślubu mało dawała dupy. Teraz przeciętniakowi się oszczędza takiego biadolenia. A jak jakiemuś się uda, to na anonimowych się żali, że żona nie ma ochoty.

Co do nieswoich dzieci, tu fakt, powinny być obowiązkowe badania.
A oprócz tego zakaz ruchania nietrzeźwych kobiet, a alimenty ostrzejsze i skuteczniej egzekwowane.
@awkaaoda przeciętni faceci poniżej 190 mają się bardzo dobrze, to tępe, aspołeczne łachudry piwniczne mają problemy, bo jedyne co mają do zaoferowania, to permanentna erekcja na widok kawałka cycka xD
@Mamaboss: o pamiętam cię chyba założyłaś specjalnie konto by bronić Lewandowskiej i jej baciaty xD.

Jak widzę te wysrywy na tagu #p0lka #tinder itp. To mam przed oczami typa, który najchetniej wprowadził by jakiś szariat i nie pozwalał kobietą być w więcej niż jednym związku przez całe życie. Straszne #przegryw piszą takie rzeczy. Dowartościujcie się w inny sposób niż szkalowanie lasek albo ciągłe użalanie się nad sobą.. chociaż w głębi ducha
można jednak normalnie napisac, bez obrażania połowy narodu xD ja otwarcie mówię, że nie gustuję w Polakach z wielu względów - od urody po mentalność to jednak jestem tutaj wyzywana od najgorszych ;)


@Mamaboss: a co w mentalności Polaków jest nie tak? Ja np. teraz spotykam się na spacer z polka, ale jest cywilizowana, zna biegle angielski i mieszkała 11 lat za granicą. Mam dużo par i ładnych dziewczyn na tych