Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Mokotowski: Przykro się na to patrzy, pierwszy rzut był skazany na taki los bijąc wprost w najbardziej ufortyfikowane miejsce kontry. Do teraz nie mogę zrozumieć co ukraińscy dowódcy chcieli tym osiągnąć.
  • Odpowiedz
a mówili że załoga uciekła...


@EarpMIToR: Przecież to nie kłamstwo. Po prostu jedni uciekli na pozycje wyjściowe a inni trochę dalej na inny świat xD. A w sumie to i tak pewnie fejk. Rosjanie przebrali swoich w Ukraińskie mundury po czym ich zabili żeby wyglądało to realnie. Udowodnij skarpetosceptyku że tak nie było !!!!!! no dawaj udowodnij
xD
  • Odpowiedz
nie mogę zrozumieć co ukraińscy dowódcy chcieli tym osiągnąć.


@Aquamen: Rozpoznanie bojem. Po drugie jak zwykle dla dowództwa śmierć szeregowego jest ceną, którą mogą ponieść. Pamiętaj, że liczy się większy plan. Tym bardziej, że to nie oni umierają, więc bedą sobie rzucać mięsem armatnim aż do skutku lub przegranej. To właśnie wojna gdzie stare dziady kupczą krwią młodych dla zysków niewielu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Blaskun: Liczy się większy plan, ja to rozumiem, nie rozumiem natomiast jak można wysłać najlepszy sprzęt w linii na rozpoznanie bojem. To miała być chyba tylko kwestia psychologiczna, powiedzieli im ej dostaniesz Leoparda ale pojedziesz przodem. Tylko tak to mogę sobie uzasadnić, nie mogli znaleźć samobójców na pierwszą linię to polecieli na chwyt z zachodnią techniką.

Osobiście gdyby mi jakiś dowódca rozkazał jechać zwyczajnie w stronę umocnień wroga to bym go
  • Odpowiedz
@Aquamen: Może sami uwierzyli w swoją propagandę o głupich ruskach i niezwyciężonych Ukraińcach co nigdy nie tracą dobrego sprzętu. Ewentualnie starty są już tak wielkie w kadrze, że brakuje kompetentnych dowódców.
Tak naprawdę trudno powiedzieć.
Z drugiej strony, to tylko sprzęt. Po to jest żeby walczył, a jak walczy, to i może być zniszczony.
  • Odpowiedz
@Koniasz: spokojnie, już Ci od onucowania mają narrację, że całe wyszkolone szwadrony operatorów uciekły i te "kilka" czołgów to nie problem, bo w portach i na granicach czekają setki kolejnych. ( ͡° ͜ʖ ͡°) A operatorzy i obsługa ma kody na infinity life i przeskakują z jednego czołgu do drugiego ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak zwykle na wojnie oprócz bezsensownych śmierci umiera logika,
  • Odpowiedz
To właśnie wojna gdzie stare dziady kupczą krwią młodych dla zysków niewielu


@Blaskun: zaprzestanie bombardowania ukraińskich miast, wywozu dzieci do Faszystowskiej Rosji, czy tworzenia obozów koncentracyjnych nazywasz "zyskiem niewielu"? xD

Jeszcze napisz że Ukraińcy powinni prosić o pokój i sami sprowokowali napaść putina ;p
  • Odpowiedz